Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim (audiobook | CD, 05.2016)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

  • Kiedy jesteś najbardziej sobą?
  • Czy świętość to nieskazitelność?
  • Skąd czerpać siłę, aby się podnieść?
  • Po co kłócić się z Bogiem?
  • Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę?
  • Na jakie dwie choroby zapadł świat?

Pierwszy od kilkunastu lat audiobook księdza Piotra Pawlukiewicza! Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa, inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia świętym. Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla Ks. Piotra barwny sposób, pełen humoru, krótkich anegdot i trudnych pytań, które wiercą nasze serca jeszcze długo po ich wysłuchaniu.

Czy nie masz czasami wrażenia, że życie zgodne z wartościami katolickimi jest nudne i przeciętne, a bycie świętym to obciach? Pewno zgodzimy się, że obraz świętości jest dzisiaj mocno zaburzony. Czy u Ciebie również, kiedy to katecheta (lub katechetka) pytali na katechezie o chęć zostania świętym, prawie nikt się nie zgłaszał?

Prawie nikt nie chciał być święty! Gdybyśmy wyszli dzisiaj na rynek np. w Krakowie, gdzie codziennie pojawiają się tłumy ludzi i zrobili krótką ankietę z pytaniem: Czy chcesz być święty? – Nie dostalibyśmy zbyt wiele pozytywnych odpowiedzi.

Dlaczego mamy tak negatywny obraz świętości? Jak to możliwe, że tak ogromne kłamstwo na temat świętości mogło zagościć w naszych sercach? W sercach całych społeczności? Nie można być trochę świętym! Nie można próbować być świętym! Bądź bezczelny, chciej życia na 100%! Miej odwagę zawalczyć o świętość! Jeśli czujesz, że nie jesteś szczęśliwy, odpowiedz sobie – naprawdę o to walczysz? Świętość to nie nuda i przeciętność. To szalona gorliwość o życie najlepsze z możliwych! I nie ma znaczenia, ile razy upadniesz – bo zawsze możesz wstać. I nie ma znaczenia jak trudne emocje Ci towarzyszą – bo chodzi o to, jaką podejmiesz decyzję.

ID produktu: 1126045434
Tytuł: Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Autor: Pawlukiewicz Piotr
Wydawnictwo: RTCK
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-05-31
Rok wydania: 2016
Forma: płyta kompaktowa CD
Wymiary produktu [mm]: 7 x 205 x 145
Indeks: 19820736
średnia 5
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
08-07-2016 o godz 07:57 przez: Piotr Kapusta
Chyba jedyny w Polsce tak motywujący do dążenia do świętości audiobook. Do książeczki dołączone ćwiczenia praktyczne. Audiobook nie porusza tylko kwestii bycia świętym, ale również wątki poboczne, np. kłócenia się z Bogiem na modlitwie
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0

O autorze: Pawlukiewicz Piotr

O miłości Pawlukiewicz Piotr
0/5
30,23 zł
46,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego