Woman in the Dark (hardback)

Oferta empik.com : 63,99 zł

63,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Savage Vanessa Obcojęzyczne | hardback
63,99 zł
asb nad tabami
Savage Vanessa Obcojęzyczne | paperback
63,99 zł
asb nad tabami
Austen Jane Obcojęzyczne | okładka miękka
44,49 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

For Sarah and Patrick, family life has always been easy. But when Sarah's mother dies, it sends Sarah into a downwards spiral. Knowing they need a fresh start, Patrick moves the family to the beachside house he grew up in.

But there is a catch: while their new home carries only happy memories for Patrick, to everyone else it's known as the Murder House - named for the family that was killed there.

Patrick is adamant they can make it perfect again, though with their children plagued by nightmares and a constant sense they're being watched, Sarah's not so sure. Because the longer they live in their 'dream home', the more different her loving husband becomes . . .

A chilling psychological thriller about dark family dysfunction and the secrets that haunt us, perfect for fans of Clare Mackintosh and Paula Hawkins.

Tytuł: Woman in the Dark
Autor: Savage Vanessa
Wydawca: Sphere Books
Język wydania: english
Wymiary [mm]: 37 x 240 x 156
Indeks: 31366748
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Savage Vanessa

Kobieta w mroku Savage Vanessa
okładka miękka
0/5
(0/5) 0 recenzji
29,49 zł
39,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje 1984 Orwell George
5/5
46,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Trial Kafka Franz
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Uncommon Type Hanks Tom
0/5
40,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Bell Jar  Plath Sylvia
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje On The Road Kerouac Jack
0/5
46,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Emma Austen Jane
5/5
27,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Persuasion Austen Jane
0/5
29,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Amerika Kafka Franz
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Normal People Rooney Sally
0/5
73,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fools Die Puzo Mario
0/5
26,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Two on a Tower Hardy Thomas
0/5
34,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Heroes Fry Stephen
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Blackpool Lass Mason Maggie
0/5
41,49 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.