Więź (okładka  miękka, 05.2013)

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Mawia się, że wszyscy pragniemy tego samego. Ale czy to na pewno prawda? Czy istnieją kwestie uniwersalne, cechy wspólne dla Indianina z dorzecza Amazonki, Eskimosa i Polaka?
Ta książka udowadnia, że istnieją takie wartości. Wuwielbiają czuć miłość oraz pragną głębokiego połączenia z innymi osobami, ale często nie wiedzą, jak ten cel zrealizować. Teraz otrzymują jednak potężne przesłanie, które pozwoli spełnić te pragnienia. Co więcej, dar ten przekazują im... współcześni naukowcy!
Lynne McTaggart przekazuje nam matrycę, dzięki której możemy zmienić swoje życie. Do jej opracowania posłużyła fizyka kwantowa, genetyka, biologia ewolucyjna, neurobiologia, astronomia, socjologia i psychologia. Osiągnięcia tych nauk pozwoliły Autorce udowodnić, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Musimy się tylko nauczyć z tego połączenia właściwie korzystać.
To śmiała, obalająca paradygmaty książka oferuje plan, jak żyć w harmonii ze sobą nawzajem i ze swoją najprawdziwszą naturą. Możesz zarówno brać, jak i dawać od siebie. Dzięki niej odnajdziemy ścieżki prowadzące ku głębokiej empatii, harmonii społecznej i jedności.
Więź zakłada istnienie alternatywnej przyszłości, w której nowy paradygmat obejmujący życie w duchu partnerstwa i połączenia zastępuje społeczeństwo oparte na walce. Umożliwia on stworzenie nowej, spójnej wizji świata, w którym każdy z nas chciałby się znaleźć.
Umocnij swoje więzi!

ID produktu: 1068597958
Tytuł: Więź
Podtytuł: Odkryj połączenie między tobą a resztą świata
Autor: McTaggart Lynne
Tłumaczenie: Oślizło Ryszard
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 384
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-05-29
Rok wydania: 2013
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 204 x 19 x 145
Indeks: 12970247
średnia 5
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
04-07-2013 o godz 13:43 przez: Arek
Patrzymy w ekran. Tam dwie grupy kibiców walczą między sobą. Jeden człowiek uderza drugiego cegłówką. Pstryk. Zmiana kanału. Co widzimy? Dwóch polityków skacze sobie do gardła. Nie są pewni, dlaczego. Wiedzą tylko, że muszą walczyć. Pstryk. Kolejny kanał. Patrzymy, jak na wpół obłąkany watażka odgraża się całemu światu, a inni panowie w garniturach wysyłają przeciwko niemu żołnierzy swoich krajów. Tak wygląda nasz dzisiejszy świat. Walka, rywalizacja, nienawiść i gniew mają się dobrze. Dzięki tej książce może się to wkrótce zmienić. Dzięki niej odkryjemy, że jesteśmy połączeni. Dzięki niej zrozumiemy, że jesteśmy stworzeni do pokoju, a nie walki. Dzięki niej w końcu możemy zacząć żyć. Artur
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
5/5
09-07-2013 o godz 20:15 przez: Magdalena Senderowicz
Polecam tę pozycję każdemu, ponieważ jest to naprawdę bardzo dobra książka, którą każdy powinien przeczytać. Warto poświęcić jej więcej czasu i zagłębić się w każdy temat poruszany przez autorkę. Momentami może być ciężko, ponieważ takie książki mają to do siebie, że nasz mózg czasem potrzebuje odpoczynku, ale wystarczy po prostu mu tą chwilę wytchnienia dać, a potem z pewnością będzie już lepiej. Niezależnie od tego, czy wierzycie w Wasze połączenie ze światem, czy też nie, jest to lektura godna polecenia i powinniście po nią sięgnąć jak najszybciej.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego