Warning (okładka  miękka)

Sprzedaje Libristo : 62,74 zł

62,74 zł
Kurier 12,99 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowy kurier
W magazynie Libristo
Wysyłka w 10 dni

Sprzedaje ABE BOOKS : 68,00 zł

Sprzedaje bookcat : 75,85 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

My little boy's room was empty, his bed neatly made. Alarm bells should have rung immediately. Then the knock on the door came. All I remember is a thick fog wrapping itself tightly around me. This couldn't be happening to us . . .

Three years ago, nurse Zoe's son Ethan was found drowned in a muddy river by their home, along with his best friend Josh. With no witnesses, their deaths were ruled a tragic accident.

Heartbroken, Zoe and her family move away from her home. They're just beginning to get back to some kind of normality, when, out of the blue, Zoe receives an anonymous email: 

You need to find out the truth about what happened to your son. Don't let this rest. Don't believe the lie.

Shaken, Zoe starts an obsessive hunt for the truth. But why is her husband so reluctant to help?
And why is Josh's mother so determined not to believe her?

An absolutely unputdownable psychological thriller about a mother's desperate search for the truth. Fans of Jane Corry, Jenny Blackhurst and Rachel Abbott will be hooked from the very first page.

ID produktu: 1217493867
Tytuł: Warning
Autor: Croft Kathryn
Wydawca: Sphere Books Limited
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2021-03-24
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Wymiary [mm]: 28 x 198 x 126
Indeks: 31529631
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
22-07-2020 o godz 10:25 przez: Dominika | Zweryfikowany zakup
Świetna opowieść trzymająca do końca w napięciu, kilka zwrotów akcji. Łatwo się czyta nawet dla nie wybitnie znających język angielski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Najczęściej kupowane The Snowman
0/5
29,37 zł
39,99 zł
Najczęściej kupowane The Redbreast
5/5
33,47 zł
49,99 zł
Najczęściej kupowane No Middle Name
0/5
22,97 zł
31,99 zł
Najczęściej kupowane Son
5/5
32,38 zł
50,99 zł
Najczęściej kupowane Lying in Wait
0/5
32,68 zł
44,49 zł
Najczęściej kupowane Midnight Sun
5/5
32,38 zł
51,99 zł
Najczęściej kupowane Police
0/5
29,37 zł
39,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego