Warning (okładka miękka)

Oferta Libristo : 47,90 zł

47,90 zł
InPost 8,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 2 tygodnie
4,6
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta empik.com : 49,49 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 89,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Croft Kathryn Obcojęzyczne | okładka miękka
49,49 zł
asb nad tabami
Croft Kathryn Obcojęzyczne | paperback
57,99 zł
asb nad tabami
Croft Kathryn Obcojęzyczne | paperback
56,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 2 tygodnie

My little boy's room was empty, his bed neatly made. Alarm bells should have rung immediately. Then the knock on the door came. All I remember is a thick fog wrapping itself tightly around me. This couldn't be happening to us . . .

Three years ago, nurse Zoe's son Ethan was found drowned in a muddy river by their home, along with his best friend Josh. With no witnesses, their deaths were ruled a tragic accident.

Heartbroken, Zoe and her family move away from her home. They're just beginning to get back to some kind of normality, when, out of the blue, Zoe receives an anonymous email: 

You need to find out the truth about what happened to your son. Don't let this rest. Don't believe the lie.

Shaken, Zoe starts an obsessive hunt for the truth. But why is her husband so reluctant to help?
And why is Josh's mother so determined not to believe her?

An absolutely unputdownable psychological thriller about a mother's desperate search for the truth. Fans of Jane Corry, Jenny Blackhurst and Rachel Abbott will be hooked from the very first page.

Tytuł: Warning
Autor: Croft Kathryn
Wydawca: Sphere Books Limited
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2021-03-24
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Wymiary [mm]: 28 x 198 x 126
Indeks: 31529631
 
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
22-07-2020 o godz 10:25 przez: Dominika
Świetna opowieść trzymająca do końca w napięciu, kilka zwrotów akcji. Łatwo się czyta nawet dla nie wybitnie znających język angielski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

O autorze: Croft Kathryn

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego