Waga łazienkowa analityczna ŁUCZNIK BS-11A,wskaźnik BMI

Kolor:
biały

Oferta MaxElektro : 47,99 zł

47,99 zł
Poczta 11,99 zł
W magazynie MaxElektro
Wysyłka w 24 godziny

Oferta Szycie w domu : 47,99 zł

Oferta GrupaGSM : 48,99 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Waga łazienkowa ŁUCZNIK BS-11A

Regularny pomiar wagi pozwoli w porę wychwycić tendencje do nadmiernego wzrostu lub spadku masy ciała i odpowiednio skorygować dietę oraz stopień aktywności fizycznej. Jeśli podejmujesz, albo planujesz podjąć kroki prowadzące do zmiany wagi - widoczne "czarno na białym" efekty będą motywacją do dalszych starań. Funkcje ŁUCZNIK BS-11A, takie jak automatyczne włączenie i wyłączenie, pomiar masy mięśniowej pomogą uzyskiwać informacje o masie twojego ciała.


Waga analityczna

Znamienną cechą wag analitycznych jest bardzo dokładny pomiar masy ciała. Przyda się to użytkownikom, którzy regularnie dbają o swoją wagę i chcą śledzić nawet najmniejsze jej zmiany. Tego typu urządzenia często wyposażone są w funkcje, wykonujące pomiary które pozwolą uzyskać dodatkową wiedzę na temat kondycji naszego ciała. 
 Typ urządzenia ŁUCZNIK BS-11A
ŁUCZNIK BS-11A - Typ urządzenia


Maksymalne obciążenie: 150 kg

Ten parametr określa maksymalny ciężar, jaki może zarejestrować urządzenie. Warto wybrać model wagi, którego górny pułap jest odpowiednio większy od masy użytkownika lub innych rzeczy, które będziemy ważyć. Długotrwałe obciążenie przekraczające limity sprzętu może doprowadzić do jego uszkodzenia. 
 Maksymalne obciążenie ŁUCZNIK BS-11A
ŁUCZNIK BS-11A - Typ urządzenia


Zabezpieczenia ŁUCZNIK BS-11A:


Automatyczne włączenie/wyłączenie

Po wejściu na wagę nastąpi automatyczne włączenie urządzenia, natomiast w określonym czasie po braku obciążenia - zakończenie działania. Ta funkcja pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu, a także zredukuje koszty jego użytkowania (waga pobierze mniej energii/rzadziej trzeba będzie wymieniać baterie). 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Funkcje ŁUCZNIK BS-11A:


Pomiar tkanki mięśniowej

Pozytywnym skutkiem aktywnego trybu życia jest zwiększona masa mięśniowa. Jeśli jej udział w całkowitej masie ciała jest duży, kierowanie się popularnym wskaźnikiem BMI może dać mylne wnioski. Duża ilość mięśni sprawia, że nieco wyższa waga od tej przewidzianej w indeksie wcale nie musi być sygnałem do rozpoczęcia odchudzania. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki kostnej

Procentowy udział kości w całkowitej masie ciała jest zwykle stały i wynosi ok. 12-13,5%. Z wiekiem ta wartość sukcesywnie spada ze względu na proces demineralizacji postępujący w starzejącym się organizmie. Zbyt niska masa kości może być oznaką postępującej osteoporozy. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki tłuszczowej

Masa ciała nie jest decydującym wyznacznikiem prawidłowo prowadzonej diety. Duże znaczenie mają też proporcje zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Prawidłowy poziom tłuszczu powinien wynosić ok. 20-30% u kobiet oraz 10-20% u mężczyzn. Waga dokonuje takiego pomiaru przez wysyłanie w kierunku stóp nieodczuwalnych dla człowieka impulsów elektrycznych. Mięśnie wykazują dużo mniejszy opór na prąd, niż tłuszcz, co daje możliwość sprawdzenia wymienionych proporcji. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Pomiar zawartości wody

Prawidłowy poziom wody w organizmie zależny jest od wieku i płci użytkownika, ale także od innych czynników, takich jak masa mięśniowa oraz klimat. Ciało dorosłej kobiety powinno zawierać ok. 50-55% wody, natomiast u mężczyzn jest to ok. 60-65%. Zmierzenie tego parametru za pomocą wagi pozwoli oszacować czy ilość wody w naszym organizmie mieści się w granicach normy. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Pomiar BMI

Ten wskaźnik został opracowany już w 1832 roku przez belgijskiego naukowca - Adolfa Queteleta. Masa podzielona przez wzrost podniesiony do kwadratu daje nam określony wynik. Jego interpretacja na skali pozwala określić, czy waga ciała jest odpowiednia dla osoby o danym wzroście. To urządzenie może obliczyć nam wartość BMI bez korzystania z kalkulatora. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Wyświetlacz LCD

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ta waga posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który w czytelny i przystępny sposób umożliwia odczyt danych oraz zmianę ustawień. 
ŁUCZNIK BS-11A - Maksymalne obciążenie


Nazwa: Waga łazienkowa analityczna ŁUCZNIK BS-11A,wskaźnik BMI
Marka: Łucznik
Typ urządzenia: analityczna
Pamięć użytkowników: 10
Komunikacja urządzenia: wyświetlacz
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Funkcje urządzenia: pomiar masy mięśniowej, pomiar tkanki kostnej, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar zawartości wody, wskaźnik masy ciała BMI, wyświetlacz LCD
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, automatyczne włączenie
Kolor: biały
Kod producenta: BS11A
Indeks: 37143930
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
28-07-2021 o godz 14:13 przez: Beth | Zweryfikowany zakup
Prosta w obsłudze i solidna. Używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego