Waga łazienkowa analityczna ESPERANZA Samba EBS018W

Kolor:
biały

Oferta KD-Smart : 30,99 zł

30,99 zł
InPost 10,99 zł
W magazynie KD-Smart
Wysyłka w 72 godziny

Oferta Zadowolenie : 31,00 zł

Oferta KUBIXCOM : 31,99 zł

Oferta Digi-store : 35,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Waga łazienkowa ESPERANZA Samba EBS018W

Regularny pomiar wagi pozwoli w porę wychwycić tendencje do nadmiernego wzrostu lub spadku masy ciała i odpowiednio skorygować dietę oraz stopień aktywności fizycznej. Jeśli podejmujesz, albo planujesz podjąć kroki prowadzące do zmiany wagi - widoczne "czarno na białym" efekty będą motywacją do dalszych starań. Funkcje ESPERANZA Samba EBS018W, takie jak automatyczne włączenie i wyłączenie, pomiar masy mięśniowej pomogą uzyskiwać informacje o masie twojego ciała.


Waga analityczna

Znamienną cechą wag analitycznych jest bardzo dokładny pomiar masy ciała. Przyda się to użytkownikom, którzy regularnie dbają o swoją wagę i chcą śledzić nawet najmniejsze jej zmiany. Tego typu urządzenia często wyposażone są w funkcje, wykonujące pomiary które pozwolą uzyskać dodatkową wiedzę na temat kondycji naszego ciała. 
 Typ urządzenia ESPERANZA Samba EBS018W
ESPERANZA Samba EBS018W - Typ urządzenia


Maksymalne obciążenie: 180 kg

Ten parametr określa maksymalny ciężar, jaki może zarejestrować urządzenie. Warto wybrać model wagi, którego górny pułap jest odpowiednio większy od masy użytkownika lub innych rzeczy, które będziemy ważyć. Długotrwałe obciążenie przekraczające limity sprzętu może doprowadzić do jego uszkodzenia. 
ESPERANZA Samba EBS018W - Typ urządzenia


Zabezpieczenia ESPERANZA Samba EBS018W:


Automatyczne włączenie/wyłączenie

Po wejściu na wagę nastąpi automatyczne włączenie urządzenia, natomiast w określonym czasie po braku obciążenia - zakończenie działania. Ta funkcja pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu, a także zredukuje koszty jego użytkowania (waga pobierze mniej energii/rzadziej trzeba będzie wymieniać baterie). 
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Funkcje ESPERANZA Samba EBS018W:


Pomiar tkanki mięśniowej

Pozytywnym skutkiem aktywnego trybu życia jest zwiększona masa mięśniowa. Jeśli jej udział w całkowitej masie ciała jest duży, kierowanie się popularnym wskaźnikiem BMI może dać mylne wnioski. Duża ilość mięśni sprawia, że nieco wyższa waga od tej przewidzianej w indeksie wcale nie musi być sygnałem do rozpoczęcia odchudzania. 
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki tłuszczowej

Masa ciała nie jest decydującym wyznacznikiem prawidłowo prowadzonej diety. Duże znaczenie mają też proporcje zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Prawidłowy poziom tłuszczu powinien wynosić ok. 20-30% u kobiet oraz 10-20% u mężczyzn. Waga dokonuje takiego pomiaru przez wysyłanie w kierunku stóp nieodczuwalnych dla człowieka impulsów elektrycznych. Mięśnie wykazują dużo mniejszy opór na prąd, niż tłuszcz, co daje możliwość sprawdzenia wymienionych proporcji. 
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Pomiar zawartości wody

Prawidłowy poziom wody w organizmie zależny jest od wieku i płci użytkownika, ale także od innych czynników, takich jak masa mięśniowa oraz klimat. Ciało dorosłej kobiety powinno zawierać ok. 50-55% wody, natomiast u mężczyzn jest to ok. 60-65%. Zmierzenie tego parametru za pomocą wagi pozwoli oszacować czy ilość wody w naszym organizmie mieści się w granicach normy. 
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Zapamiętywanie

To urządzenie może zapamiętać wyniki ważenia. Dzięki tej funkcji nie trzeba będzie ręcznie zapisywać historii pomiarów. System urządzenia automatycznie zachowa informacje o masie ciała oraz (w zależności od funkcji sprzętu) rezultaty innych pomiarów. Wgląd w zmianę wagi ciała na przestrzeni czasu ułatwi śledzenie progresu i ewentualne podjęcie decyzji o zmianie diety.  
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Wyświetlacz LCD

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ta waga posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który w czytelny i przystępny sposób umożliwia odczyt danych oraz zmianę ustawień. 
ESPERANZA Samba EBS018W - Maksymalne obciążenie


Nazwa: Waga łazienkowa analityczna ESPERANZA Samba EBS018W
Marka: Esperanza
Typ urządzenia: analityczna
Komunikacja urządzenia: wyświetlacz
Maksymalne obciążenie: 180 kg
Funkcje urządzenia: pomiar masy mięśniowej, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar zawartości wody, pamięć, wyświetlacz LCD
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, automatyczne włączenie
Kolor: biały
Kod producenta: EBS018W - 5901299954928
Głębokość produktu w [mm]: 20
Szerokość produktu [mm]: 300
Wysokość produktu [mm]: 300
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 34401194
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego