Waga łazienkowa analityczna AEG PW 5571 FA

Kolor:
czarny

Oferta CTC Clatronic Sp. z o.o. : 49,00 zł

49,00 zł 69,90 zł (-29%)
InPost 11,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Oferta KD-Smart : 56,42 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Waga łazienkowa AEG PW 5571 FA

Regularny pomiar wagi pozwoli w porę wychwycić tendencje do nadmiernego wzrostu lub spadku masy ciała i odpowiednio skorygować dietę oraz stopień aktywności fizycznej. Jeśli podejmujesz, albo planujesz podjąć kroki prowadzące do zmiany wagi - widoczne "czarno na białym" efekty będą motywacją do dalszych starań. Funkcje AEG PW 5571 FA, takie jak automatyczne włączenie i wyłączenie, pomiar tkanki tłuszczowej pomogą uzyskiwać informacje o masie twojego ciała.


Waga analityczna

Znamienną cechą wag analitycznych jest bardzo dokładny pomiar masy ciała. Przyda się to użytkownikom, którzy regularnie dbają o swoją wagę i chcą śledzić nawet najmniejsze jej zmiany. Tego typu urządzenia często wyposażone są w funkcje, wykonujące pomiary które pozwolą uzyskać dodatkową wiedzę na temat kondycji naszego ciała. 
 Typ urządzenia AEG PW 5571 FA
AEG PW 5571 FA - Typ urządzenia


Maksymalne obciążenie: 150 kg

Ten parametr określa maksymalny ciężar, jaki może zarejestrować urządzenie. Warto wybrać model wagi, którego górny pułap jest odpowiednio większy od masy użytkownika lub innych rzeczy, które będziemy ważyć. Długotrwałe obciążenie przekraczające limity sprzętu może doprowadzić do jego uszkodzenia. 
AEG PW 5571 FA - Typ urządzenia


Zabezpieczenia AEG PW 5571 FA:


Automatyczne włączenie/wyłączenie

Po wejściu na wagę nastąpi automatyczne włączenie urządzenia, natomiast w określonym czasie po braku obciążenia - zakończenie działania. Ta funkcja pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu, a także zredukuje koszty jego użytkowania (waga pobierze mniej energii/rzadziej trzeba będzie wymieniać baterie). 
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Funkcje AEG PW 5571 FA:


Pomiar tkanki tłuszczowej

Masa ciała nie jest decydującym wyznacznikiem prawidłowo prowadzonej diety. Duże znaczenie mają też proporcje zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Prawidłowy poziom tłuszczu powinien wynosić ok. 20-30% u kobiet oraz 10-20% u mężczyzn. Waga dokonuje takiego pomiaru przez wysyłanie w kierunku stóp nieodczuwalnych dla człowieka impulsów elektrycznych. Mięśnie wykazują dużo mniejszy opór na prąd, niż tłuszcz, co daje możliwość sprawdzenia wymienionych proporcji. 
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki kostnej

Procentowy udział kości w całkowitej masie ciała jest zwykle stały i wynosi ok. 12-13,5%. Z wiekiem ta wartość sukcesywnie spada ze względu na proces demineralizacji postępujący w starzejącym się organizmie. Zbyt niska masa kości może być oznaką postępującej osteoporozy. 
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Pomiar zawartości wody

Prawidłowy poziom wody w organizmie zależny jest od wieku i płci użytkownika, ale także od innych czynników, takich jak masa mięśniowa oraz klimat. Ciało dorosłej kobiety powinno zawierać ok. 50-55% wody, natomiast u mężczyzn jest to ok. 60-65%. Zmierzenie tego parametru za pomocą wagi pozwoli oszacować czy ilość wody w naszym organizmie mieści się w granicach normy. 
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki mięśniowej

Pozytywnym skutkiem aktywnego trybu życia jest zwiększona masa mięśniowa. Jeśli jej udział w całkowitej masie ciała jest duży, kierowanie się popularnym wskaźnikiem BMI może dać mylne wnioski. Duża ilość mięśni sprawia, że nieco wyższa waga od tej przewidzianej w indeksie wcale nie musi być sygnałem do rozpoczęcia odchudzania. 
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Zapamiętywanie: do 10 użytkowników

To urządzenie może zapamiętać wyniki ważenia. Dzięki tej funkcji nie trzeba będzie ręcznie zapisywać historii pomiarów. System urządzenia automatycznie zachowa informacje o masie ciała oraz (w zależności od funkcji sprzętu) rezultaty innych pomiarów. Wgląd w zmianę wagi ciała na przestrzeni czasu ułatwi śledzenie progresu i ewentualne podjęcie decyzji o zmianie diety.  
AEG PW 5571 FA - Maksymalne obciążenie


Nazwa: Waga łazienkowa analityczna AEG PW 5571 FA
Marka: AEG
Typ urządzenia: analityczna
Pamięć użytkowników: 10
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Funkcje urządzenia: pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar tkanki kostnej, pomiar zawartości wody, pomiar masy mięśniowej, pamięć
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, automatyczne włączenie
Kolor: czarny
Materiał: szkło
Kod producenta: PW 5571 FA
Głębokość produktu w [mm]: 300
Szerokość produktu [mm]: 390
Wysokość produktu [mm]: 20
Waga [g]: 2000
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 25767407
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego