Vendetta (ebook)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Oferta empik.com : 14,90 zł

14,90 zł
Opłać i pobierz
Produkt cyfrowy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Fans of Romeo and Juliet will delight in the novella „Vendetta”, Honoré de Balzac’s unique take on the timeless theme of star-crossed lovers. This short novel is a story of love and revenge, dealing with the vendetta between two families of Corsican origin, set in early 19th century Paris just after the fall of Napoleon. It relates the tragic fate of Ginevra Piombo, the daughter of proud Corsican immigrants, who has the misfortune of falling in love with another Corsican Luigi Porta. When it becomes known that Luigi is the sole survivor of a massacre in which the rest of his family were the victims of a bloody vendetta with Ginevra’s family, Ginevra’s father Bartolomeo is determined to complete the act of vengeance by having him killed. But Ginevra refuses to yield to her father’s demands and she and Luigi are married...

Tytuł: Vendetta
Autor: De Balzac Honore
Wydawnictwo: Ventigo Media Sp. z o.o.
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 83
Data premiery: 2019-11-04
Rok wydania: 2019
Format: MOBI
UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.