Vanish Extra Hygiene Płyn Odplamiacz Antybakteryjny 940ml

Marka:

Oferta Beststore : 18,79 zł

18,79 zł
InPost 10,99 zł
W magazynie Beststore
Wysyłka w 24 godziny

Oferta NIEMCHEM : 18,99 zł

Oferta abcdzieciaki : 19,30 zł

Oferta EASYGSM : 19,62 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Vanish Oxi Action Odplamiacz do Tkanin 940ml.;

Vanish Extra Hygiene Żel Odplamiacz Antybakteryjny 940ml.

Vanish Extra Hygiene Żel Odplamiacz Antybakteryjny 940ml.

Zalety produktu:

  • niezawodne usuwanie plam
  • ZABIJA 99,9% BAKTERII
  • zwalcza najbardziej uporczywe plamy
  • do kolorów i bieli
  • bezpieczny dla tkanin
  • bezpieczny dla kolorów

Sprawdź Vanish Extra Hygiene – skuteczny odplamiacz, który zabija 99,9% bakterii!

Jak ważna jest dla Ciebie higieniczna czystość Twoich ubrań? Byłoby idealnie gdyby w praniu znikały bakterie, które są dla nas zagrożeniem, prawda? Nie każdy materiał przecież nadaje się do prania w 90 stopniach. Z pomocą przychodzi innowacyjna formuła odplamiająca płynu Vanish Oxi Action Extra Hygiene. Sprawdź jej działanie i przekonaj się, że możesz mieć odplamiacz i płyn dezynfekujący do prania w jednym.

Nie obawiaj się już zarazków. Dezynfekcja i żadnych plam dzięki nowemu Vanish Extra Hygiene!

Nawet jeśli pierzesz w 40 stopniach, antybakteryjny Vanish Oxi Action Extra Hygiene usuwa plamy skuteczniej niż myślisz. W lecie ciężej zdbać o higieniczną czystość ubrań. Po przepoceniu ubrań zastosuj najskuteczniejszy odplamiacz i zachowaj pewność, że Twoja bielizna i ubrania są naprawdę czyste.

Nie martw się o kolory i jakość Twoich tkanin. Płyn antybakteryjny Vanish Oxi Action Extra Hygiene jest bezpieczny zarówno dla białych jak i kolorowych tkanin.

 

Najlepszy rezultat uzyskasz stosując płyn Vanish Oxi Action na świeżą plamę. .

Jak używać antybakteryjny Vanish Extra Hygiene?

3 sposoby na dezynfekcję Twoich ubrań:

1. Potrzyj.

Nanieś 2ml płynu bezpośrednio na plamę, tak aby przykryć całą jej powierzchnię. Potrzyj plamę. Pozostaw produkt na tkaninie max. 5 minut. Używaj płynu Vanish razem z detergentem jak w instrukcji prania.

2. Dezynfekuj

Dodaj 100ml płynu Vanish OxiAction Extra Hygiene do 4 litrów ciepłej wody (40˚C). Namaczaj przez 1 godzinę. Następnie wypierz jak zwykle albo dokładnie wypłucz.

3. Upierz

Wlej 100ml płynu Vanish razem z detergentem do komory szuflady pralki. Użyj detergentu jak zwykle.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

Zabija bakterie. Produkt bakteriobójczy przeznaczony do chemicznej dezynfekcji tkanin podczas procesu namaczania. Produkt nie jest przeznaczony do chirurgicznej/medycznej dezynfekcji tkanin. Pierwsza pomoc: Kontakt z okiem: Natychmiast zapewnić pomoc lekarską. Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut, usunąć soczewki kontaktowe (jeżeli są) i kontynuować płukanie przez co najmniej 10 minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną. Wdychanie: Natychmiast zapewnić pomoc lekarską. Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze, zapewnić jej spokój i warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie. Kontakt ze skórą: Natychmiast zapewnić pomoc lekarską. Zanieczyszczoną skórę natychmiast dokładnie płukać duża ilością wody. Natychmiast zdjąć zanieczyszczoną odzież i buty. Połknięcie: Natychmiast zapewnić pomoc lekarską. Skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Wypłukać usta wodą (bez połykania). Skutki uboczne: Kontakt z okiem: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Wdychanie: Mogą wydzielać się gazy, pary lub mgły, które są silnie drażniące lub żrące dla dróg oddechowych. Kontakt ze skórą: Działa drażniąco na skórę. Połknięcie: Może powodować oparzenie ust, przełyku, żołądka. Zalecenia: Produkt przechowywać pod zamknięciem w oryginalnym, właściwie oznakowanym pojemniku w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. Usuwać produkt, odpady produktu i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Należy zachować ostrożność podczas operowania opróżnionymi, nieoczyszczonymi lub niewypłukanymi pojemnikami. Unikać rozprzestrzeniania się uwolnionego produktu i jego odpadów do gleby, wód, ścieków i kanalizacji. Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu! Dodatkowe informacje: Myć ręce po użyciu. Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać duża ilością wody.W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszaćz innymi produktami. Środek krótkotrwale wybielający skórę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Spłukać skórę wodą.

Vanish OxiAction Extra Hygiene-Płyn. Niebezpieczeństwo. Zawiera: nadtlenek wodoru, czwartorzędowe związki amonowe, benzylo-C12-16-alkilodimetylowe chlorki i alkohole C13-15, rozgałęzione i liniowe, oksyetylenowane. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Stosować ochronę oczu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.

Podmiot odpowiedzialny: RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul.Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Infolinia: +48 22 541 91 15

 

Nazwa: Vanish Extra Hygiene Płyn Odplamiacz Antybakteryjny 940ml
Marka: Vanish
Rodzaj produktu: płyny do prania
Producent: Vanish
Pojemność g/ml 940 ml
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Gwarancja: 24 miesiące
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego