Książki – tylko w Empiku!

Czytaj wyjątkowe książki z różnych gatunków literackich – najlepsze powieści, kryminały, pozycje dla dzieci i młodzieży, beletrystykę dla kobiet, książki sensacyjne i poradniki – słowem wszystko, czego tylko Twoja wrażliwa na słowo pisane dusza zapragnie. Oferujemy książki na wyłączność – to książki dostępne w Empiku, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nawiązaliśmy współpracę z poczytnymi autorami, by zaproponować Ci takie lektury, jakich oczekujesz! Sprawdź, jakie pozycje zaproponuje Ci Empik! Książki z tej kategorii z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

 

Książki tylko w Empiku

 

Zastanawiasz się, czego możesz oczekiwać po kategorii: książki tylko w Empiku? Umieściliśmy tu różnego rodzaju pozycje, które znajdziesz wyłącznie w naszym sklepie. Sięgając po propozycje literackie dostępne tylko w Empiku, masz niepowtarzalną okazję zapoznać się z twórczością znanych i lubianych autorów, takich jak Zygmunt Miłoszewski, którego książkę „Kwestia ceny” kupisz jedynie w naszym sklepie. Do kategorii tej zalicza się m.in. wiele powieści, takich jak „Pokora” Szczepana Twardocha, „Królestwo dusz” Reny Barron czy „Trucicielka” Erica-Emmanuela Schmitta.

 

Także i najmłodsi mogą wybierać z kategorii książki na wyłączność utwory przeznaczone właśnie dla nich. Dla młodych czytelników i ich rodziców oferujemy serię Krok po Kroku, napisaną przez  znakomite autorki: Katarzynę Huzar-Czub i Paulinę Chmurską. Dzięki książkom dostępnym w Empiku możesz nauczyć się, jak upiec idealną pizzę czy tartę. To oczywiście nie wszystko. Zakres tematyczny książek w Empiku jest naprawdę szeroki. Zadbaliśmy o to, by każdy z naszych klientów i zarazem czytelników znalazł pozycje, które zaspokoją jego oczekiwania.

więcej