A Thousand Days In Venice (paperback)

Oferta empik.com : 54,99 zł

54,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Blasi Marlena Obcojęzyczne | paperback
54,99 zł
asb nad tabami
Vincent Norah Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Seiffert Rachel Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

Memoir of an American woman's whirlwind romance with an Italian, and with the city of Venice. Should appeal to readers of "The Olive Farm" and "Under The Tuscan Sun". A memoir with elements of both travel and food writing, giving it even broader appeal. "An irresistible, grown-up love story" "USA Today".

Tytuł: A Thousand Days In Venice
Seria: Virago Press
Autor: Blasi Marlena
Wydawca: Little Brown Book Group
Język wydania: english
Ilość stron: 256
Data premiery: 2003-03-01
Wymiary [mm]: 20 x 197 x 126
Indeks: 61762626
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Najczęściej kupowane Flights Tokarczuk Olga
0/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane 1984 Orwell George
5/5
46,49 zł
premium
Najczęściej kupowane The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Outlander Gabaldon Diana
0/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Hot Milk Levy Deborah
0/5
34,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Persuasion Austen Jane
0/5
43,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Autumn Smith Ali
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Dominion Holland Tom
0/5
73,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Four Books Yan Lianke
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Kitchen Yoshimoto Banana
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Peppa Pig Up and Down Opracowanie zbiorowe
0/5
41,49 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Girl Reading Ward Katie
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Group Mccarthy Mary
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fingersmith Waters Sarah
5/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Blood & Beauty Dunant Sarah
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Dark Circle Grant Linda
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Miles from Nowhere Mun Nami
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Getting Colder Coe Amanda
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje MaddAddam Atwood Margaret
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Adeline Vincent Norah
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Lila Robinson Marilynne
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Gilead Robinson Marilynne
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Hand to Mouth Tirado Linda
0/5
73,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Vagina Wolf Naomi
0/5
54,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.