The Zen of Chocolate Journal (hardback)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

This lined journal reproduces the delicious cover photo on the book called The Zen of Chocolate: Wisdom by the Bar. The generously sized interior pages are decorated with vintage drawings that alternate in the upper and lower corners. Each two-page spread offers a beautiful place to record your thoughts and wisdom.
About The Zen of Chocolate:
The Zen of Chocolate combines original bittersweet wisdom with succulent photos. Written by an award-winning author, these delectable and meaningful sayings convey the insights found in every square of chocolate and every dusting of cocoa.
Chocolate has inspired wonder and delight for millennia. Long considered a healthy drink and now proven to be a healthful food, chocolate triggers an intense experience.
Imagine a chocolate fantasy like chocolate pizza, a chocolate store where everything is free, or a chocolate restaurant that makes everything with the confection. Chocolate fudge and chocolate syrup can be enhanced with other natural wonders like honey, or it can be paired with flavored coffee. While savoring the flavor, the mind expands and receives wisdom by the bar.
Milk chocolate, hot chocolate, dark chocolate, semisweet chocolate, white chocolate, chocolate liquor, baking chocolate, cocoa and chocolate nibs can be folded into desserts, candy, chocolate bars, chocolate mousse, cookies, cheesecake, brownies, pastry, truffles, and even marzipan. With so many options, the inspirational saying flow through a mind that is relaxed and energized with chocolate!
Fifty inspiring photos enhance each original saying in a full-color book that makes a perfect gift. A tempting collection for every chocolate lover, foodie, and anyone seeking peace, The Zen of Chocolate satiates with wisdom that can make us happier, healthier, calmer, and more loving.
Perfect for fans of The True History of Chocolate by Sophie D. Coe, Making Artisan Chocolates by Andrew Garrison Shotts, Sweet: Desserts from London's Ottolenghi by Yotam Ottolenghi, BraveTart by Stella Parks, The Fearless Baker by Erin Jeanne McDowell, The Food Lab by J. Kenji Lopez-Alt, The Flavor Bible by Karen Page, and How to Cook Everything by Mark Bittman.

Tytuł: The Zen of Chocolate Journal
Autor: Cunningham Laine
Wydawca: Sun Dogs Creations
Język wydania: english
Ilość stron: 120
Forma: książka
Wymiary [mm]: 10 x 216 x 216
Indeks: 28363194
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.