The Wisdom of Babies (hardback)

Oferta empik.com : 114,99 zł

114,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Cunningham Laine Obcojęzyczne | hardback
114,99 zł
asb nad tabami
Cunningham Laine Obcojęzyczne | paperback
61,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

The Wisdom of Babies combines original insight with aww-inspiring photos. Written by an award-winning author, The Wisdom of Babies conveys the funny and meaningful perspective of infants. These insights keep us young at heart and flood our lives with the light of innocent joy.

When expecting a child, everything changes. Websites are combed for the nicest baby girl names and the best baby boy names. You memorize every page on BabyCenter, and you stock up on onesies and baby clothes. Your home looks like a Babies”R”Us showroom or a buybuy BABY store!

And then the newborn baby arrives. Everything washes away. Having a baby provides an entirely new perspective on why you are on this earth. Cradling that warm bundle for the first time is transcendent.

In the days that follow, the endless rounds of diaper changes, bottle warmings, and laundry threaten to wipe away that memory. Amid the chaos, though, other treasures await: the way your child’s eyes lock onto yours. That first smile. The gurgling coo of pleasure.

These moments offer wisdom…some of it funny, some of it profound. And because babies universally inspire wonder, their perspective can keep us young at heart and help us grow in spirit. The Wisdom of Babies is as timeless as the cycle of life.

Fifty inspiring photos enhance these original sayings in a full-color book that makes a perfect gift. An irresistible collection for every parent, grandparent, caretaker, and anyone seeking a more playful life, The Wisdom of Babies celebrates a delightful outlook that can make us happier, healthier, more joyful, and more loving.

The softcover edition uses a single-page layout for an affordable price point. The hardcover edition displays each saying across a beautiful two-page spread with the full-color photo on the righthand page, making it the perfect gift.

Perfect for fans of On the Night You Were Born by Nancy Tillman, What to Expect by Heidi Murkoff, The Baby Book by William Sears, Parenting With Love and Logic by Foster W. Cline, Rich Dad Poor Dad by Robert T. Kiyosaki, On Becoming Baby Wise by Robert Bucknam, The Whole-Brain Child by Daniel J. Siegel, and Enough as She Is by Rachel Simmons.

Tytuł: The Wisdom of Babies
Tytuł oryginalny: Life Lessons from the Diaper Set
Autor: Cunningham Laine
Wydawca: Sun Dogs Creations
Język wydania: english
Ilość stron: 106
Data premiery: 2019-06-08
Rok wydania: 2017
Forma: książka
Wymiary [mm]: 10 x 216 x 140
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.