The Rosie Project (okładka  miękka)

Wszystkie formaty i wydania (6): Cena:

Oferta Libristo : 51,88 zł

51,88 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 2 tygodnie

Oferta ABE BOOKS : 70,00 zł

Oferta bookcat : 82,85 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Paperback edition of the unlikely romance novel, which will appeal to fans of "The Curious Incident Of The Dog In The Night-Time" and "One Day". Don is getting married, but he doesn't know who to yet. He has a detailed questionnaire, and is certain that his new wife will "not" be Rosie. 'Original, charming and very funny' "Woman & Home"

Tytuł: The Rosie Project
Autor: Simsion Graeme
Wydawca: Penguin Books
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 368
Data premiery: 2005-02-14
Rok wydania: 2005
Forma: książka
Wymiary [mm]: 32 x 195 x 128
Indeks: 16445529
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Tales of the Greek Heroes. Penguin Readers. Level 7 Opracowanie zbiorowe
5/5
21,24 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa The Extraordinary Life of Michelle Obama. Penguin Readers. Level 3 Opracowanie zbiorowe
5/5
21,24 zł
24,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Another Country James Baldwin
0/5
51,99 zł
57,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Extremely Loud. Penguin Readers. Level 5 Opracowanie zbiorowe
4.5/5
21,24 zł
24,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego