The Impossible 02: Just Got Real (paperback)

Oferta ABE BOOKS : 78,00 zł

78,00 zł
dostawa 11,99 zł
Wysyłka w 4 tygodnie
Produkt w magazynie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Nothing is impossible in Hector Coleman's world ... A comic-book inspired adventure with a graphic novel twist, for fans of Joe Cowley, Joe Sugg and Charlie Higson.

Last year, Hector Coleman survived the craziest week of his boring teenage life.

And just one hour ago, everything in Hector's world was fine. OK, you could argue that he was obsessed with his mobile phone, keeping out the real world, but everything was basically fine.

Now he's balanced on a stone in the middle of a river and ... he and his friends are about to genetically mutate in impossible ways.

If they don't die first.

Want to find out what it's like to be on the run, with a really rubbish super-power?

A road-trip adventure with a graphic-novel twist, this is the breathtaking sequel to THE IMPOSSIBLE.

Tytuł: The Impossible 02: Just Got Real
Seria: Quercus Children's Books
Autor: Illis Mark
Wydawca: Hachette Children's Book , Hachette Children's Book
Język wydania: english
Ilość stron: 314
Wymiary [mm]: 38 x 198 x 128
Indeks: 29597895
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.