The Girl With No Past (paperback)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Oferta empik.com : 63,99 zł

63,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 3 tygodnie

Oferta Libristo : 61,09 zł

Oferta ABE BOOKS : 73,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Fourteen years running from your past. Today it catches up. A gripping psychological thriller for fans of Gone Girl and The Girl on the Train. Leah Mills lives a life of a fugitive - kept on the run by one terrible day from her past. It is a lonely life, without a social life or friends until - longing for a connection - she meets Julian. For the first time she dares to believe she can live a normal life. Then, on the fourteenth anniversary of that day, she receives a card. Someone knows the truth about what happened. Someone who won't stop until they've destroyed the life Leah has created. But is Leah all she seems? Or does she deserve everything she gets? Everyone has secrets. But some are deadly.
Tytuł: The Girl With No Past
Autor: Croft Kathryn
Wydawca: Bookouture
Język wydania: english
Ilość stron: 302
Data premiery: 2017-03-23
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary [mm]: 20 x 200 x 128
Indeks: 21219320
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego