The Drafter (paperback)

Oferta empik.com : 55,99 zł

55,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Harrison Kim , Arthur Keri Obcojęzyczne | paperback
55,99 zł
asb nad tabami
Arthur Keri Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Arthur Keri Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

#1 New York Times bestselling author Kim Harrison delivers the first installment in her eagerly anticipated, sexy new suspense trilogy, featuring a special task agent at the top of her field and set in a futuristic Detroit . . .

LIVE. DIE. REPEAT.

Detroit 2030: Double-crossed by the person she loved and betrayed by the covert government organization that trained her to use her body as a weapon, Peri Reed is a renegade on the run. Don't forgive and never forget has always been Peri's creed. But her day job makes it difficult: she is a drafter, possessed of a rare, invaluable skill for altering time, yet destined to forget both the history she changed and the history she rewrote.

When Peri discovers her name is on a list of corrupt operatives, she realizes that her own life has been manipulated by the agency. Her memory of the previous three years erased, she joins forces with a mysterious rogue soldier in a deadly race to piece together the truth about her fateful final task. With only her intuition to guide her, she's on a vengeful mission to decide-who must she kill and who, including herself, can she trust?

Perfect for fans of Charlaine Harris, Ilona Andrews and Kelley Armstrong, this futuristic thriller is pacey and unforgettable

Tytuł: The Drafter
Autor: Harrison Kim , Arthur Keri
Wydawca: Little Brown Book Group
Język wydania: english
Ilość stron: 432
Forma: książka
Wymiary [mm]: 29 x 129 x 199
Indeks: 28060512
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Harrison Kim

Za garsć amuletów Harrison Kim
4.2/5
35,99 zł
39,99 zł
Dobry, zły i nieumarły Harrison Kim
4.7/5
11,49 zł
39,00 zł

Zobacz także

Najczęściej kupowane Solaris Lem Stanislaw
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Dune Frank Herbert
5/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Seveneves Stephenson Neal
5/5
54,99 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Black Tide Arthur Keri
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Into the Woods Harrison Kim
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Generation 18 Arthur Keri
0/5
41,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Flameout Arthur Keri
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fireborn Arthur Keri
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Ashes Reborn Arthur Keri
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Wicked Embers Arthur Keri
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje City of Light Arthur Keri
0/5
55,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Waking Gods Neuvel Sylvain
0/5
41,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Only Human Neuvel Sylvain
0/5
44,49 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.