The Blue Guitar (okładka miękka)

Oferta empik.com : 47,99 zł

47,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Wysyłamy w 3 tygodnie
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 86,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Banville John Obcojęzyczne | okładka miękka
47,99 zł
asb nad tabami
Hornby Nick Obcojęzyczne | paperback
47,99 zł
asb nad tabami
Austen Jane Obcojęzyczne | okładka miękka
41,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

An original tale of possession and treachery set in a reimagined Ireland, from the Booker Prize-winning author of "The Sea". Oliver Orme is a painter who has abandoned his art. His days are now haunted by loss: loss of desire; of artistic vision; of the people he has loved. And only now does he realise that those around him understand him more than he does himself. Will appeal to readers of Ian McEwan's "Enduring Love" and Hanif Kureishi's "Intimacy". Now in paperback.

Tytuł: The Blue Guitar
Seria: Viking
Autor: Banville John
Wydawca: Penguin Books Ltd. , Penguin Books Ltd.
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 249
Data premiery: 2021-03-26
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Wymiary [mm]: 20 x 195 x 126
Indeks: 28076902
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig Up and Down Opracowanie zbiorowe
5/5
19,49 zł
25,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. Peppa and Friends Opracowanie zbiorowe
0/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Police Car Opracowanie zbiorowe
4.5/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Baby Touch: Shapes Opracowanie zbiorowe
0/5
15,74 zł
20,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. Peppa Goes to the Cinema Opracowanie zbiorowe
4/5
11,99 zł
15,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. Nursery Rhymes Opracowanie zbiorowe
0/5
41,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. Peppa the pirate Opracowanie zbiorowe
0/5
11,99 zł
15,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Where's Peppa's Magical Unicorn? Opracowanie zbiorowe
0/5
19,49 zł
25,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Little World: On the Farm Opracowanie zbiorowe
0/5
15,74 zł
20,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: ABC Opracowanie zbiorowe
0/5
17,63 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. Dinosaurs! Sticker Book Opracowanie zbiorowe
0/5
18,00 zł
24,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Peppas Baking Competition Opracowanie zbiorowe
0/5
11,99 zł
15,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Peppas New Opracowanie zbiorowe
0/5
15,00 zł
20,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Baby Touch. Tummy Time Opracowanie zbiorowe
0/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Peppa's Frosty Fairy Tale Opracowanie zbiorowe
0/5
22,49 zł
25,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig. My Daddy Opracowanie zbiorowe
0/5
33,49 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Super Peppa! Opracowanie zbiorowe
0/5
19,49 zł
25,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Baby Touch: Opposites Opracowanie zbiorowe
0/5
15,74 zł
20,99 zł
Inne z tego wydawnictwa How Are You Today? Opracowanie zbiorowe
0/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Baby Touch: Night-Night Opracowanie zbiorowe
0/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Little World: At the Airport Opracowanie zbiorowe
0/5
15,74 zł
20,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig: Practise with Peppa - Wipe-Clean First Words Opracowanie zbiorowe
0/5
11,99 zł
15,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Peppa Pig Peppa at the Petting Farm Opracowanie zbiorowe
0/5
15,00 zł
20,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.