TOP

I Was Born For This (okładka  miękka)

Oferta empik.com : 48,99 zł

48,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta Libristo : 39,78 zł

Oferta Bookland : 49,00 zł

Oferta ABE BOOKS : 72,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

The third novel from Alice Oseman depicts an encounter between Angel, who is the biggest fan of pop-rockers The Ark, and Jimmy, the frontman of The Ark. Both are surprised by the realities this meeting forces them to confront, in this young adult coming-of-age novel for fans of John Green and J.D. Salinger.

Tytuł: I Was Born For This
Autor: Oseman Alice
Wydawca: Harper Collins Publishers
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 394
Data premiery: 2018-05-01
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 198 x 126
Indeks: 28669937
średnia 5
5
9
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
01-06-2022 o godz 11:33 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
Książka naprawdę świetnie przedstawia jak ciężko jest zmierzyć się z rzeczywistością i opinią całego świata. Sama historia jest naprawdę poruszająca, mądra i zabawna i jest wspaniałym sposobem, by odkryć w sobie moc wiary, specjalnie w siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego