Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom rozszerzony (okładka miękka)

Autor:
Opracowanie zbiorowe

Oferta empik.com : 55,58 zł

55,58 zł 66,90 zł (-16%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta EDUGALERIA : 58,87 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Opracowanie zbiorowe Książki | okładka miękka
55,58 zł
asb nad tabami
Opracowanie zbiorowe Książki | okładka miękka
28,16 zł
asb nad tabami
Opracowanie zbiorowe Książki | okładka miękka
28,24 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Vademecum "Teraz matura 2018. Język polski" jest przeznaczone dla uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Umożliwia usystematyzowanie wiadomości oraz doskonalenie potrzebnych na maturze umiejętności.

  • Pozwala uzupełnić i powtórzyć wiadomości w zakresie wymaganym na maturze ustnej i pisemnej na obu poziomach.
  • Pomaga uporządkować wiedzę z poszczególnych działów: historii i teorii literatury oraz nauki o języku, w tym gramatyki.
  • Zawiera opracowania motywów literackich oraz lektur, które ułatwiają pisanie wypracowań i przygotowanie wypowiedzi ustnej.
  • Wskazuje, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań.
  • Pozwala na samodzielną pracę i przygotowanie do egzaminu, dzięki przykładom zadań maturalnych wraz z rozwiązaniami.

Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z języka polskiego od roku szkolnego 2014/2015.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom rozszerzony
Seria: Teraz matura
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Nowa Era
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 580
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-09-09
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 25 x 170 x 238
Indeks: 18010756
 
średnia 4,7
5
109
4
25
3
6
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
50 recenzji
5/5
23-10-2015 o godz 13:49 Wioletta Stefańska dodał recenzję:
Jestem mile zaskoczona tym repetytorium, zdecydowanie nie są to na próżno wydane pieniądze. Znajdziemy w nim m.in. bardzo dobre podsumowanie poszczególnych epok, streszczenia lektur (do powtórzenia także przed samą maturą), wskazówki maturalne dla egzaminu pisemnego i ustnego. Wielkim plusem jest podanie wielu innych tekstów kultury do wykorzystania. Szczególnie dla osób, którym jak mnie, ze stresu wylatują z głowy wszelkie szczegóły. Dobre podsumowanie powinno pomóc. ;) Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
20-03-2018 o godz 00:00 Lidia Kukulska dodał recenzję:
Podręcznik z pewnością pomocy każdemu nie tylko maturzystom, ale również wszystkim uczniom, którzy mają trudnością z językiem polskim. Merytorycznie i rzetelnie znajdziecie w nim uporządkowane wszystkie treści, które zarówno obejmują zagadnienia gramatyczne, ale również treści literackie. Zadania w nim zawarte oczywiście uporządkowane są poziomami, a zawarte odpowiedzi na pewno ułatwiają porządkowanie i usystematyzowanie wiedzy. Każdy z Was na pewno doceni wartość tego podręcznika. Polecam, bo warto!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
19-12-2015 o godz 15:40 paulus dodał recenzję:
Jestem pozytywnie zaskoczona. Na początku trochę się broniłam przed tym repetytorium. Namówiła mnie na kupienie go moja mama i jestem jej za to wdzięczna, ponieważ jest z żadnego vademecum tak dobrze mi się nie uczyło. Jest bardzo przejrzyście zrobione i oczywiście każdy temat jaki jest zawierany jest obszerny, co dla mnie jest bardzo ważne jeśli chodzi o takie książki.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
23-11-2016 o godz 11:11 Tamara dodał recenzję:
Książka bardzo przydatna podczas przygotowania do sprawdzianów z języka polskiego. W jasny i przejrzysty sposób przedstawia najważniejsze wiadomości z poszczególnych zagadnień - bez zbędnego gadulstwa, od razu wiadomo, co jest najważniejsze. Poszczególne tematy zasygnalizowane kolorami, aby łatwiej było się poruszać po tematach.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
24-11-2016 o godz 20:09 Karolina Majgier dodał recenzję:
Książka jest skonstruowana jasno i przejrzyście. Zawiera bardzo dużo informacji, materiał w niej ujęty jest bardzo obszerny. Dzięki temu repetytorium nie muszę korzystać z innych pomocy naukowych.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
27-12-2015 o godz 16:08 Oliwia Krawczyk dodał recenzję:
Łatwy sposób zamówienia produktu, sprawna realizacja i szybka dostawa, polecam :) w książce wszystkie niezbędne informacje,ukazane w przejrzysty sposób, naprawdę warto ją mieć :)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
11-11-2015 o godz 19:29 Patrycja Grabowska dodał recenzję:
Świetna pomoc w nauce do matury, przygotowaniu do pisania wypracowań na poziomie rozszerzonym, zawiera dużo istotnych informacji i wskazówek. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-11-2015 o godz 17:00 bluepat05 dodał recenzję:
Wszystko jest podzielone na działy, więc można łatwo znaleźć to, czego się szuka. Są wszystkie najważniejsze informacje. Bardzo pomocne!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
25-11-2018 o godz 17:06 powerrangers3 dodał recenzję:
Najlepsze vademecum do matury z języka polskiego. Również przydatne na poziomie podstawowym.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
22-11-2016 o godz 20:12 Nikola dodał recenzję:
Pomaga przygotować się do matury , zdecydowanie polecam ! :)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
12-10-2018 o godz 06:37 Janiszewska Monika dodał recenzję:
Bardzo dobrze opracowana książka przydatna przed maturą
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
31-12-2017 o godz 10:27 Anonim dodał recenzję:
Pozwala szybko powtórzyć wszystkie zagadnienia z zakresu podstawowego i rozszerzonego wymagane na maturze ustnej oraz pisemnej na obu poziomach dzięki syntetycznemu opracowaniu i przejrzystemu układowi treści. Pomaga uporządkować wiedzę z historii i teorii literatury oraz nauki o języku, w tym z gramatyki, dzięki czytelnym schematom, wykresom i tabelom. Uczy wykorzystywania nabytej wiedzy do rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych poprzez praktyczne wskazówek dołączone do zadań. Umożliwia samodzielne wyćwiczenie najważniejszych umiejętności sprawdzanych na egzaminie dzięki przykładowym rozwiązaniom zadań maturalnych. Pomaga w pisaniu wypracowań i przygotowaniu wypowiedzi ustnych dzięki zawartym w publikacji opracowaniom lektur obowiązkowych i omówieniu motywów literackich.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-08-2017 o godz 16:07 Mateusz dodał recenzję:
Jest to obowiązkowe repetytorium dla kandydatów zdawania języka polskiego na maturze, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Grubość vademecum nie przeraża, a wręcz zachęca do zaglądania do niego. Pierwsze rozdziały o wyglądzie i przebiegu egzaminu maturalnego z polskiego są niezwykle pomocne. Bardzo dobrze mi się pracuje w rozdziale o epokach i mimo iż jestem dopiero w 2 klasie liceum, to książka przyda się w dalszej drodze pogłębiania wiedzy na lekcjach. Polecam zakupy na empik.com
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-03-2016 o godz 12:51 mateusz_romanek dodał recenzję:
Repetytorium "Teraz Matura" do języka polskiego to idealne kompendium wiedzy przydatnej do egzaminu maturalnego. Znajdziemy tu wszystkie zagadnienia od GIMNAZJUM po szkołę średnią. Idealne dla osób, które nie notują na lekcjach albo po prostu mają słabe podręczniki, które nie zawierają dokładnej analizy i interpretacji utworów literackich. Polecam każdemu, kto tak ja - nie ma zbyt dobrych notatek z lekcji, a chce mieć dobrze zdaną maturę zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-07-2017 o godz 18:56 peter60 dodał recenzję:
Na rynku jest naprawdę wiele książek, które podobno mają przygotować i zebrać informacje do matury z języka polskiego. Jednak ta pozycja jest zdecydowanie najlepsza!!! Zawiera przykładowe zadania maturalne z różnych bloków tematycznych, opisuje całą strukturę egzaminu i dostarcza informacji, dzięki którym matura na 80% to pestka. Dla osób przygotowujących się do matury z jezyka polskiego absolutnie najlepsza i niezbędna. Polecam serdecznie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-03-2018 o godz 12:31 SilShine dodał recenzję:
Dla mnie książka świetna. Zdawałam podstawę jak i rozszerzenie, ale osobiście uważam, że książka spełni też oczekiwania osób, które wybrały tylko podstawę. Niejednokrotnie sięgałam po tę lekturę w celu różnych powtórzeń, jak i korzystałam ze wskazówek, które później mogłam wykorzystać na maturze. Zaufałam serii "teraz matura", bo korzystałam z tych pomocy naukowych tez w przypadku innych przedmiotów. Goraco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-02-2016 o godz 16:27 Sylwia Galbarczyk dodał recenzję:
Świetna książka! Znajduje się w niej wszystko czego potrzebowałam. Bardzo łatwo można wszystko znaleźć. Bardzo fajnym rozwiązaniem są zakładki, dzięki którym nie gubimy strony, na której skończyliśmy. Ta książka pomaga się przygotować do matury pod każdym kątem. Czy to literatura czy może gramatyka. Jest to naprawdę bardzo dobry wybór dla osób, które chcą co nieco powtórzyć przed maturą. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-10-2016 o godz 15:08 Małgorzata Sadoch dodał recenzję:
Książka zawiera cały niezbędny materiał. Oprócz tego są w niej zadania, które przygotowują do matury. Posiadam w domu wiele opracowań maturalnych jak i nie tylko. Żadna książka nie jest w stanie dorównać "teraz matura"! Polecam serdecznie!
Oprócz tego książka zostaje szybko dostarczona do domu, a na dodatek można ją tu kupić taniej niż w niejednej księgarni!
Serdecznie polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
13-11-2015 o godz 10:38 Ola Hemmrling dodał recenzję:
Książka troche gruba, ale zawiera za to same konkrety. Treści proste i przejrzyste. Idealne powtórzenie przed maturą i nie tylko. Cena przy zamówieniu internetowym nie najgorsza, niższa niż w niektórych księgarniach. Polecam wszystkim uczniom klas humanistycznych 😉
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
04-03-2017 o godz 22:55 nancy37 dodał recenzję:
Książka świetnie się sprawdza! Jestem w trakcie przygotować do matury i bardzo często po nią sięgam. Jest bardzo treściwa i zawiera wszystko czego potrzebuje maturzysta. Mam także chemię i biologię Nowej Ery (Vademecum) i jestem równie zadowolona. Gorąco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tej serii Teraz matura. Język polski. Vademecum z zadaniami. Poziom podstawowy Opracowanie zbiorowe
4.6/5
52,79 zł
63,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Biologia. Vademecum Opracowanie zbiorowe
4.7/5
58,80 zł
69,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Biologia. Zadania i arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
4.4/5
31,68 zł
38,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Chemia. Vademecum Opracowanie zbiorowe
4.5/5
53,10 zł
63,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Matematyka. Vademecum. Poziom rozszerzony Opracowanie zbiorowe
4.4/5
55,58 zł
66,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura 2017. Język polski. Zadania i arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
4.3/5
31,99 zł
38,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Historia. Vademecum Opracowanie zbiorowe
4.5/5
57,72 zł
69,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Fizyka. Vademecum z zadaniami Opracowanie zbiorowe
4.5/5
45,15 zł
63,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Wiedza o społeczeństwie. Vademecum Opracowanie zbiorowe
4.5/5
53,10 zł
63,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Historia. Zadania i arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
4.6/5
31,99 zł
38,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Fizyka. Zadania i arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
3.9/5
27,48 zł
38,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Wiedza o społeczeństwie. Zadania i arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
4.4/5
32,01 zł
38,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura. Fizyka. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna Opracowanie zbiorowe
3.9/5
23,18 zł
30,90 zł
Inne z tej serii Teraz matura 2017. Matematyka. Poziom podstawowy. Arkusze maturalne Opracowanie zbiorowe
4.2/5
18,38 zł
24,50 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.