Marka: upominkarnia usuń

Notesy

Notatniki mogą mieć różną liczbę kartek, od kilkudziesięciu do kilkuset, które chroni miękka lub sztywna okładka. Mają najczęściej rozmiary A4 lub A5. Notesy są lekkie, poręczne i wygodne w użyciu. Strony mogą być szyte, klejone, czy mocowane za pomocą spirali. Producenci oferują notesy zeszytowe, książkowe, a także zamykane na zapięcie lub na gumkę. Strony mogą być czyste (bez nadruku), w linie, kratkę, czy w kropki. Do niektórych produktów dołączane są różne dodatki, najczęściej długopis i wstążka pełniąca funkcję zakładki.

Notatniki z ciekawymi okładkami

Nasza szeroka oferta zawiera notesy z tematycznymi okładkami, m.in. z nadrukiem krajobrazów, zwierząt, roślin, postaci filmowych, abstrakcyjnych kształtów, czy potraw kulinarnych. Oryginalnym wyborem będą notatniki z pozłacaną, wytłaczaną, ażurową, czy wyciętą okładką, np. w kształcie plastra miodu.

Planery, pamiętniki i notatniki kulinarne

Produkty znanych marek, w tym Moleskine, Oxford, Paperblanks, Starpak, Antra czy Upominkarnia oferują specjalne notatniki do zapisywania przepisów kulinarnych, tzw. przepiśniki, prowadzenia pamiętnika, czy planowania listy zakupów. W wielu z nich znajdują się strony ze specjalnymi sekcjami, np. adresy i numery telefonów, czy kalendarz.

Notes jako prezent

W naszej ofercie można znaleźć ciekawe i oryginalne notatniki, które sprawdzą się jako prezent. Jednym z pomysłów jest zakup notesu ze skórzaną okładką, zamykaną na metalowe klamry. Dzięki wysokiej jakości papieru atrament nie będzie widoczny po drugiej stronie kartki. Warto tu rozważyć np. produkty marki AWGifts.

Przejrzyj i porównaj notatniki dostępne w naszym asortymencie. Wybierz spośród nich notes, który pozwoli ci zapisywać cenne informacje i przemyślenia, a także planować różne aktywności.

 

więcej