Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Liczba kartek
  • więcej
Seria
  • więcej
Certyfikat ekologiczny
Ocena produktu

Kołonotatniki

Kołonotatniki to przydane elementy wyposażenia każdego ucznia i studenta. Są lubiane również przez osoby lubiące rysować i kaligrafować lub te, które chcą mieć uporządkowane notatki.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór kołonotatników. Można wybierać w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Każdy znajdzie tu kołozeszyt, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

Kołonotatnik w naszej ofercie

Zeszyt najczęściej kojarzony jest ze szkołą, a kołozeszyt często kojarzy się z czasem studenckim. Jest to jednak element papierniczy, który świetnie sprawdzi się również dla osób lubiących notować, a także szkicować czy rysować. W naszym sklepie można wybierać spośród różnych formatów dostępne są różne ich formaty np. kołonotatniki A4, a także kołonotatniki A5.

W naszej ofercie dostępne są kołozeszyty w kratę i kołozeszyty w linię. Ponadto można wybrać kołonotatniki z bohaterem z bajki lub kołozeszyty w kropki.

Popularnym produktem w naszej ofercie są kołonotatniki oxford, a także zeszyty na spirali. W sklepie dostępne są różnorodne wzory okładek w kwiatowe i roślinne wzory, z różnymi ciekawymi napisami, w geometryczne wzory, a także w zwierzęce motywy np. wesołej żyrafy, kota, czy z czarno – białym kogutem. W ofercie dostępne są też kołozeszyty z przekładkami, które świetnie sprawdzają się na studiach. Przy użyciu jednego kołozeszytu można mieć w jednym miejscu notatki z kilku przedmiotów.

Jaki kołonotatnik wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu zależy od docelowego zastosowania produktu. Jeśli kołonotatnik będzie wykorzystywany do zapisywania notatek z wykładów czy ćwiczeń można wybrać kołonotatniki z przekładkami, dzięki którym będzie można uporządkować zapiski z różnych zajęć. Na lekcje w szkole lepiej sprawdzi się standardowy zeszyt w kratkę bądź linię w zależności od przedmiotu.

Młodsi uczniowie zachwyceni będą kołonotatnikami z ulubionymi bohaterami z bajek. Często wybierane kołonotatniki dla chłopców wzorują się na popularnej grze Minecraft, z kolei kołonotatniki dla dziewczynek często mają kwieciste wzory.

Zobacz naszą ofertę i wybierz kołonotatnik dopasowany do swoich oczekiwań. W naszym sklepie znajdziesz modele zarówno dla dzieci, jak i te o profesjonalnych zastosowaniu.

więcej

Kołonotatniki – najczęściej zadawane pytania