Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor wkładu/tuszu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
Kolor
Wyczyść filtry

Producent: pentel usuń

Markery do tablic suchościeralnych

W tej kategorii znajdują się markery do tablic – zarówno suchościeralne, jak i zmywalne wodą. Są to produkty wielu marek, w tym Toma, Magnetoplan, Pentel, Pilot, Edding czy Staedtler. Można zdecydować się na różną liczbę sztuk pisaków w opakowaniu – od 1 do nawet 24.

Markery do tablic suchościeralnych

Markery suchościeralne do tablic umożliwiają pisanie zarówno po białych, jak i czarnych tablicach, a także po innych śliskich powierzchniach, np. porcelanie czy szle. Mają szybkoschnący tusz – wystarczy odczekać kilka sekund. Nie pozostawia on trwałych śladów na tablicy – możliwe jest łatwe usunięcie tuszu bez użycia wody nawet po kilku dniach.

Suchościeralne markery są wypełnione tuszem powstałym na bazie niewyczuwalnego alkoholu. Farba ta zapewnia intensywne kolory, widoczne nawet ze sporej odległości. Dostępne w naszym asortymencie pisaki do tablic są odporne na promieniowanie UV, wodoodporne i nie wysychają pozostawione bez skuwki nawet do kilku dni. Produkty te nie zawierają toksycznych substancji, dzięki czemu mogą być bezpiecznie używane przez dzieci. Miękka końcówka umożliwia wygodne i ciche pisanie.

Markery do tablic z płynną kredą

Do wyboru są także markery z płynną, niepylącą się kredą. Niektóre modele mają zbiornik z płynnym atramentem, który można wymieniać. Jedną z opcji jest również marker do tablic z podwójną końcówką, której przekręcenie pozwala zmienić grubość linii. Markery z płynną kredą nadają się do pisania po czarnej i białej tablicy, powierzchniach plastikowych, ceramicznych czy szklanych. Można je zmywać za pomocą wody – podobnie jak zwykłą kredę.

Kolorowe markery do tablic

W naszej ofercie znajdują się pisaki z wkładem w różnych kolorach, m.in. fioletowym, zielonym, białym, czerwonym, czarnym czy niebieskim. Dzięki dużej zawartości pigmentu, barwy są intensywne i nie blakną pod wpływem światła.

Zapoznaj się z naszym asortymentem markerów do tablic i znajdź model, którego potrzebujesz do szkoły czy pracy.

więcej