Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Cena
Ocena produktu
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Seria
  • więcej
Certyfikat ekologiczny
Kolor
Wyczyść filtry

Kolor wkładu/tuszu: niebieski usuń

Długopisy atramentowe

Długopis atramentowy to jeden z najczęściej używanych przyborów szkolnych oraz biurowych. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych długopisów atramentowych, zarówno jednokrotnego użytku, jak i takich, których wkład można wymienić. W tej kategorii dostępne są produkty znanych i cenionych marek przyborów do pisania, m.in. długopis atramentowy Toma, Pelikan, Schneider, Pilot, Parker, Milan, Herlitz oraz BIC.

Rodzaje długopisów atramentowych

Przybory do pisania w tej kategorii podzielić można ze względu na rodzaj wkładu. Długopis na naboje atramentowe można wielokrotnie napełniać nowymi wkładami. Rozwiązanie to jest bardziej ekologiczne, gdyż nie ma potrzeby wymiany całego długopisu, gdy atrament wyschnie lub się skończy. W ofercie znajdują się także jednorazowe długopisy atramentowe bez wymiennego wkładu. Produkty te z kolei są łatwiejsze w użytku, gdyż nabój z atramentem jest już zainstalowany.

Innym kryterium podziału może być kolor tuszu. W asortymencie odnaleźć można zarówno popularne niebieskie oraz czarne długopisy atramentowe, jak i modele z czerwonym lub zielonym wkładem. Te o mniej standardowych odcieniach są często używane do korekty tekstów przez nauczycieli.

Długopisy atramentowe, dostępne w naszej ofercie, różnią się także wyglądem zewnętrznym. Można wybierać spośród wariantów klasycznych i prostych, często przezroczystych, po barwne opcje z nietuzinkowymi wzorami, czy dodatkowymi zdobieniami, np. na skuwce.

Długopisy atramentowe w zestawie

W naszej ofercie znaleźć można także zestawy długopisów atramentowych. Występują one zarówno w mniejszych, jak i większych paczkach. Niektóre zestawy zawierają jednokolorowe długopisy atramentowe, inne natomiast produkty o różnych tuszach.

Dobrym wyborem w zestawie jest również długopis atramentowy na naboje wraz z dodatkowymi wkładami. Po zużyciu jednego tuszu można łatwo zastąpić go kolejnym, bez konieczności wymiany całego długopisu.

Sprawdź ofertę długopisów atramentowych i wybierz dla siebie odpowiedni model, spośród oferty marek Toma, Pelikan, Schneider, Pilot, Parker, Milan, Herlitz czy BIC.

więcej