Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
Materiał
  • więcej
Część ciała
  • więcej
Technika masażu
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej

Masażery

Masażery to swego rodzaju panaceum na wszelkiego rodzaju dolegliwości i bóle mięśniowe. To także sposób na przyspieszenie procesu regeneracji mięśni po ciężkim treningu czy wysiłku. Odpowiednio dobrane i zastosowane potrafią przynieść niemalże natychmiastową ulgę. Jednak, aby tak było, warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z dostępnymi na rynku modelami. Dzięki temu produkt, który zamierzamy kupić, swoją funkcjonalnością sprosta naszym oczekiwaniom. 

Masażery – co warto o nich wiedzieć?

Zmniejszenie bólu i napięcia mięśniowego, poprawienie krążenia, przyspieszenie procesu regeneracji czy ogólna poprawa samopoczucia to tylko niektóre z pozytywnych aspektów korzystania z masażera. Nie bez powodu są tak ochoczo zalecane i stosowane przez fizjoterapeutów czy sportowców. W szybki sposób dają bowiem wymierne korzyści, a ich skuteczność jest niezaprzeczalna. 

Kluczowe znaczenie ma jednak właściwe dobranie masażera do miejsca, w którym chcemy go zastosować. Ułatwi nam to dotarcie do mięśnia, który mamy zamiar „rozbić”. Warto bowiem wiedzieć, że konkretny masażer może być wykorzystany w celu rozmasowania mięśni głębokich, jak też mięśni powierzchniowych. To od nas będzie zależało jaki rodzaj urządzenia wybierzemy i w jaki sposób będziemy z niego korzystać. 

Przeglądając dostępne na rynku produkty, łatwo można zauważyć, że wybór tego typu urządzeń jest ogromny. Od małych piłeczek służących do punktowego rozmasowywania trudno dostępnych miejsc, po urządzenia elektroniczne w postaci pistoletów, które w rzeczywistości są wielofunkcyjnymi masażerami o regulowanej mocy i częstotliwości. 

Kluczowe znaczenie w doborze sprzętu, jak zawsze w tego typu przypadkach, stanowią nasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego, warto poświęcić nieco więcej czasu na zapoznanie się z funkcjonalnością interesującego nas modelu. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy masażer nie spełni swojego zadania, o ile będziemy z niego korzystali niewłaściwie. Z tego względu, tak szalenie istotne jest, aby użytkować go zgodnie ze sztuką.  

Jakie masażery dostępne są w Empiku? 

W sprzedaży posiadamy masażery m.in. takich producentów jak Insportline, Tuuli, Medisana, HMS czy Medivon. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko ze względu na rodzaj, kształt czy materiał, z jakiego zostały wykonane, ale również wielkość, fakturę czy sposób użytkowania. Są to zarówno piłeczki, wałki, kule czy poduszki, jak też sterowane elektronicznie pistolety, maty i pasy. Różnorodność asortymentu jest tak duża, że nie sposób opisać funkcjonalności każdego z nich. Z tego względu, w celu zapoznania się z charakterystyką konkretnego produktu, warto przeczytać szczegółowy opis, którym opatrzony jest każdy masażer dostępny w naszym sklepie.  

Chcesz kupić masażer, ale nie do końca wiesz, na jaki model się zdecydować? Koniecznie zajrzyj do nas. Tu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

więcej