Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Wysyłka
Cena
Sprzedawca
  • więcej
Rozmiar ramy
  • więcej
Materiał ramy
Liczba biegów
  • więcej
Rodzaj przerzutki
Marka przerzutek
Kolor
Hamulce
Marka hamulców
Wyposażenie roweru
  • więcej
Materiał
Wyczyść filtry

Płeć: kobieta usuń

Rowery elektryczne damskie

Rowery elektryczne damskie to rodzaj sprzętu, który z racji swojej funkcjonalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej. W zależności od modelu pozwalają one bowiem nie tylko szybciej i łatwiej poruszać się praktycznie w każdym terenie, ale również umożliwiają pokonanie dystansu, który w przypadku jednośladów napędzanych wyłącznie siłą mięśni byłby nieosiągalny. Rower elektryczny damski może mieć wiele zastosowań. Począwszy od wykorzystywania go jako codziennego środka transportu, który bez większego wysiłku pozwala na komfortowe dotarcie do pracy czy szkoły, na turystyce i rekreacji kończąc. W niektórych przypadkach wspomaganie montowane jest także do zaawansowanych technologicznie rowerów, dedykowanych do uprawiania określonych odmian kolarstwa. Dlatego chcąc nabyć rower elektryczny damski, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które będą miały kluczowe znaczenie przy końcowym wyborze.

Rower elektryczny damski – na co zwrócić uwagę?

Chcąc kupić rower elektryczny damski, podobnie jak w przypadku każdego innego typu jednośladu, w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę jego przeznaczenie oraz sposób i miejsce eksploatacji. To czy będzie to rower wykorzystywany do spokojnej miejskiej i turystycznej jazdy lub wręcz przeciwnie, do szaleństw na górskich singlach, powinno mieć wpływ na rodzaj jednośladu, który zdecydujemy się wybrać. Oczywiście nie bez znaczenia są również takie parametry takie jak wielkość i kształt ramy, średnica kół czy klasa zamontowanego osprzętu i wyposażenia. Wszystko to ostatecznie wpłynie bowiem na funkcjonalność oraz walory użytkowe bicykla.

Najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o rowery elektryczne damskie, jest natomiast moc silnika oraz pojemność baterii. Oczywiście im mocniejsza jest jednostka wspomagająca oraz większa pojemność akumulatora, tym lepiej. Ma to bowiem wpływ na prędkość oraz dystans, jaki można pokonać na jednym cyklu ładowania. Niestety, lepsze parametry mają swoje odzwierciedlenie w wadze oraz cenie jednośladu. Dlatego decydując się na konkretny model, warto rozważyć, która z opcji najbardziej nam pasuje, a następnie drogą kompromisu wybrać optymalny wariant.

Nie bez znaczenia jest również waga samego roweru czy konstrukcja ramy. Rowery elektryczne damskie powinny prowadzić się łatwo i przyjemnie zarówno podczas jazdy z włączonym wspomaganiem, jak i umożliwić powrót do domu o własnych siłach, w chwili całkowitego rozładowania baterii w terenie.

Co więcej, decydując się na zakup konkretnego modelu, warto sprawdzić, czy na rynku dostępne są dodatkowe ogniwa, które mogą być traktowane jako zapasowe źródło zasilania, oraz jaki jest całkowity czas ich ładowania.

Jakie rowery elektryczne damskie dostępne są w Empiku?

W sprzedaży posiadamy rowery elektryczne damskie m.in. takich producentów jak Embassy, Lovelec, Wheeler, Kross czy Trybeco. Poszczególne modele różnią się ze względu na przeznaczenie, kształt, wielkość ramy oraz materiał, z jakiego została wykonana. Co więcej, nasz asortyment uwzględnia również jednoślady o różnej mocy silnika, pojemności akumulatora czy klasie zamontowanego osprzętu. Dzięki temu, decydując się na zakup w naszym sklepie, istnieje możliwość takiego dopasowania roweru, aby spełniał on nie tylko pokładane w nim oczekiwania względem specyfikacji technicznej, ale również wartości. Są to bowiem zarówno przystępne cenowo rowery, które idealnie nadadzą się do codziennego przemieszczania po mieście, jak również zaawansowane technologicznie jednoślady dla najbardziej wymagających użytkowników.

Jeśli szukasz damskiego roweru elektrycznego, który w zależności od modelu umożliwi Ci swobodne przemieszczanie się w każdych warunkach i terenie, koniecznie zajrzyj do nas. Wśród bogatego asortymentu z pewnością znajdziesz coś dla siebie

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach

Wszystkie artykuły