Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
Zasięg
Maksymalna prędkość
Moc urządzenia
Pojemność akumulatora
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Liczba kół
Długość (cm)
Materiał
Wyczyść filtry

Maksymalne obciążenie: 65 kg usuń

Pojazdy elektryczne

Jakie pojazdy elektryczne masz do wyboru?

Asortyment pojazdów elektrycznych w naszym sklepie internetowym jest bogaty i niezwykle zróżnicowany. Wśród produktów zaliczanych do tej kategorii znajdziesz całą masę różnego rodzaju środków lokomocji. To między innymi motocykle czy skutery elektryczne, ale również hulajnogi i deskorolki z napędem elektrycznym.

Konstrukcja hulajnogi elektrycznej na pierwszy rzut oka niewiele różni się od hulajnogi tradycyjnej. Ma jednak silnik i jest cięższa. Dzięki silnikowi można poruszać się ze stosunkowo dużą prędkością, bez konieczności napędzania pojazdu siłą własnych mięśni. Manewr skrętu wykonuje się identycznie, jak w przypadku zwykłej hulajnogi, z kolei hamowanie i przyspieszanie wymagają operowania manetkami przy kierownicy.

W przestrzeni miejskiej można przemieszczać się także zyskującymi na popularności deskorolkami elektrycznymi. Do złudzenia przypominają one tradycyjne deski, ale łączą w sobie ich konstrukcję z nowoczesnymi technologiami. Jeździsz na nich bokiem do kierunku jazdy. Tak samo, jak ma to miejsce w wypadku elektrycznej hulajnogi, elektryczne deskorolki wyposażone są w silniki elektryczne i mogą różnić się od siebie długością deski oraz jej kształtem. Podobnym pojazdem elektrycznym są hoverboardy, które też mają specjalny komputer z żyroskopem, pozwalający poruszać się bez konieczności odpychania się nogami od ziemi, a jedynie dzięki odpowiedniemu balansowaniu ciałem.

Co wybrać?

Dobra zabawa z wykorzystaniem hulajnóg, deskorolek czy skuterów elektrycznych jest niemal pewna. Wybierz urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Latem dojeżdżaj do pracy hulajnogą elektryczną, zaś przy niepogodzie wykorzystaj skuter elektryczny, którym szybciej dotrzesz do celu. Ciekawym prezentem urodzinowym czy komunijnym dla dzieci i młodzieży może być z kolei deskorolka elektryczna.

więcej

Pojazdy elektryczne - dowiedz się więcej na ich temat

Wszystkie artykuły