Filtruj
Kategorie

Deskorolki elektryczne Whells

MOBILNY TOWARZYSZ WYCIECZKI PO OKOLICY - to urządzenie osobistej mobilności do swobodnego przemieszczania się po każdej nawierzchni płaskiej. Wykorzystując balans swojego ciała, wprawiasz urządzenie w ruch oraz z łatwością zmieniasz kierunek i prędkość jazdy.

WHEELS posiada elektryczne silniki zasilane baterią, która pozwoli Ci na niejedną przejażdżkę po Twojej okolicy. CIESZ SIĘ ZABAWĄ Jedno pełne ładowanie baterii starcza nawet do 15-20 kilometrów jazdy na Twojej deskorolce OPTICUM WHEELS 6 - wiesz już, dokąd na niej pojedziesz?

NIE TYLKO DLA DZIECI Maksymalne obciążenie 120 kg oznacza, że nawet osoby dorosłe mogą skorzystać z przejażdżki deskorolką. Pojedziesz do szkoły, na uczelnię czy do pracy w stylu dowolnym!

Rolki elektryczne Skyshoes

SKYSHOES to bajecznie proste w opanowaniu jazdy elektryczne rolki. Są niezaprzeczalnie hitem 2019 roku i stanowią niemałą konkurencję dla powszechnie wszystkim znanych deskorolek elektrycznych WHEELS. Przeznaczenie jednak jest to samo - zapewnić najlepszą możliwą rozrywkę outdoorową na miarę dzisiejszych trendów. Nieprawdopodobna zrywność i lekkość poruszania się na SKYSHOES’ach umożliwiaja jazdę tradycyjną, akrobacje łyżwiarskie, a nawet taniec. Łatwe i wygodne w przenoszeniu dzięki zamontowanym dyskretnym uchwytom. Piękny design i światła LED tworzą z tego produktu nie tylko modny gadżet, ale także arcydzieło dzisiejszej techniki.