Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Rodzaj ławki treningowej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Długość (cm)
  • więcej
Przyrządy do ćwiczeń
  • więcej
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej
Klasa urządzenia
Kolor
Materiał
  • więcej

Ławki pod sztangę

Dużą popularnością cieszą się sporty siłowe, które umożliwiają zbudowanie masy mięśniowej, zwiększenie siły czy wypracowanie optymalnej rzeźby ciała. Jednym z urządzeń, które zdecydowanie pomaga w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów, jest ławka pod sztangę. Dzięki niej istnieje możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń nie tylko ze sztangą czy hantlami, ale również z masą własnego ciała. Najkorzystniejsze w tym wszystkim jest to, że decydując się na zakup takiego sprzętu, można z niego korzystać w zaciszu własnego mieszkania.

Ławka pod sztangę – na co zwrócić uwagę?

Ilość dostępnych na rynku rodzajów oraz typów ławek pod sztangę jest dość duża. Nie mając rozeznania w tym zakresie, łatwo dokonać niewłaściwego wyboru czego efektem może być rozczarowanie i zniechęcenie do dalszych treningów. Aby ustrzec się przed taką ewentualnością, przed dokonaniem zakupu należy zwrócić uwagę na kilka cech, które będą miały istotny wpływ na jej funkcjonalność.

Jedną z kluczowych kwestii jest wielkość ławki pod sztangę oraz możliwość jej złożenia. Ma to szczególne znaczenie, o ile przestrzeń treningowa jest ograniczona. Równie istotnymi parametrami co rozmiar, jest jej waga oraz wiążące się z nią jakość oraz rodzaj materiałów, z jakich została wykonana. Ma to wpływ nie tylko na wytrzymałość czy stabilność, ale również na jej maksymalny udźwig, który zwłaszcza przy tego typu dyscyplinie sportu ma duże znaczenie.

Decydując się na zakup konkretnego modelu, należy zwrócić uwagę na konstrukcję danej ławki pod sztangę. Możliwość i zakres regulacji siedziska, opcja doposażenia o dodatkowe moduły jak np. modlitewnik czy wyciąg, jak również fakt czy znajdujące się w zestawie stojaki pod sztangę są wolnostojące, czy zintegrowane z ławeczką, również będą miały istotne znaczenie.

Ponadto, przy zakupie warto również zwrócić uwagę na dodatkowe wyposażenie zestawu, które zdecydowanie wpłynie na zwiększenie funkcjonalności konkretnego modelu.

Jakie ławki pod sztangę dostępne są w Empiku?

W naszym asortymencie dostępne są ławki pod sztangę takich marek, jak Pretorians, Hop-Sport, Sapphire, Insportline czy K-Sport. Są to produkty znanych i cenionych producentów, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, rodzajem materiału, z jakiego zostały wykonane, czy wagą, ale również konstrukcją, zakresem regulacji czy chociażby zawartością zestawu.

Wśród bogatej oferty sklepu dostępne są zarówno przystępne cenowo podstawowe modele, przeznaczone dla początkujących miłośników sportów siłowych, jak również zaawansowane i bogato wyposażone zestawy, które, poza tym, że doskonale sprawdzą się w domu, z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element wyposażenia profesjonalnej siłowni.

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem i właśnie rozpoczynasz przygodę z kulturystyką, czy masz już niemałe doświadczenie w tym zakresie, jeśli szukasz ławki pod sztangę, dzięki której osiągniesz zamierzony cel, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wśród naszych produktów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Ławki pod sztangę

najczęściej zadawane pytania