Marka: vivo usuń

Zabezpieczenia rowerowe

Zapięcie do roweru pozwala znacząco zmniejszyć ryzyko kradzieży. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych marek, m.in. zapięcia Abus, Urban Proof, Profex, Intertec, OnGuard, Lifeventure, Kross, Kryptonite, Kellys, Le Grand, Noxes czy Magnum. Akcesoria te umożliwiają nie tylko chronienie rowerów, lecz także motocykli, wózków dziecięcych, hulajnóg czy skuterów.

Różnego typu zapięcia rowerowe

Proponujemy różne rodzaje blokad, w tym spirale, łańcuchy, stalowe linki oraz zapięcia do roweru U-lock, czyli kłódki szeklowe. Są to lekkie, a zarazem wytrzymałe zabezpieczenia, powstające najczęściej ze stali hartowanej oraz stopów aluminium. Można wybierać spośród wielu modeli zapięć na szyfr oraz zamykanych na kluczyk.

Wytrzymałe zabezpieczenia do roweru

Zapięcia do roweru z naszego asortymentu zachowują wysoką odporność na wyważanie, cięcie, wiercenie, kucie, ciągnięcie, wstrząsy, a także stosowanie dźwigni. Dzięki temu złodziej ma mocno utrudnione zadanie i istnieje spora szansa, że zrezygnuje z próby kradzieży. Są także odporne na korozję, wilgoć, opady atmosferyczne, silne nasłonecznienie, kurz, błoto oraz inne zabrudzenia, które dzięki dodatkowym osłonkom nie przedostają się do wewnątrz. Niektóre zabezpieczenia zostały pokryte obudową, np. z tworzywa neoprenowego lub PCV, co stanowi dobrą ochronę przed zarysowaniem ramy roweru czy zdarciem lakieru.

Lekkie i funkcjonalne blokady roweru

Zapięcia do rowerów są lekkie i nie zajmują wiele miejsca, a niektóre z nich mają dodatkowy pasek na rzep. Sprawia to, że ich przewożenie na rowerze jest łatwe i nie naraża na dyskomfort. Spora długość zapięć rowerowych pozwala bez trudu zabezpieczyć nimi zarówno ramę, jak i koła. Osoby korzystające z roweru po zmroku, mogą ponadto zdecydować się na ochronę wyposażoną w oświetlenie LED.

Porównaj zapięcia rowerowe z naszego asortymentu i znajdź odpowiednie zabezpieczenie dla twojego jednośladu.

więcej