Spark's Satire (paperback)

Oferta empik.com : 53,99 zł

53,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Spark Muriel Obcojęzyczne | paperback
53,99 zł
asb nad tabami
July Miranda Obcojęzyczne | paperback
54,99 zł
asb nad tabami
Martel Yann Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

Writings from one of the most important novelists of the twentieth century, for fans of Ali Smith, Helen Dunmore and Jessie Burton.

Tytuł: Spark's Satire
Seria: The Canons
Autor: Spark Muriel
Wydawca: Canongate Books Ltd.
Język wydania: english
Ilość stron: 416
Wymiary [mm]: 36 x 132 x 198
Indeks: 28663928
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Flashcards. Ladybird Readers. Level 1 Opracowanie zbiorowe
0/5
33,49 zł
36,00 zł
premium 31,81 zł
Inne z tego wydawnictwa Matilda Dahl Roald
0/5
38,99 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Life Of Pi Martel Yann
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Dubliners James Joyce
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Orlando Woolf Virginia
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fup Dodge Jim
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Spark's Europe Spark Muriel
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Ham on Rye Bukowski Charles
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Incognito Eagleman David
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Homicide Simon David
0/5
63,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Outrun Liptrot Amy
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Gift Hyde Lewis
0/5
63,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Memento Mori Spark Muriel
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Robinson Spark Muriel
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Driver's Seat Spark Muriel
0/5
53,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.