Smartwatch HUAWEI WATCH Fit Elegant, biały

Marka:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

Pasuje do tego produktu

HUAWEI WATCH FIT

Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym smartwatchem

Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym HUAWEI WATCH FIT. Najnowszy smartwatch Huawei będzie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi dostosować się do Twojego stylu i nastroju. Został wyposażony w duży kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1.64”. Z paskiem waży zaledwie 34 g. Jest wodoodporny*. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. ćwiczenia fitness, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie**. Na ekranie możesz włączyć animacje z wybranymi treningami***. Dzięki temu zyskasz pewność, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie i w odpowiedniej kolejności. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych smartwatch pracuje 10 dni. Wystarczy 5 minut doładowania, aby smartwatch mógł działać przez kolejny dzień. HUAWEI WATCH FIT oferuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu oraz stresu. Mierzy również natlenienie krwi****. Pasek do zegarka wykonany jest z włókien polimerowych i nie podrażnia skóry.

W Polsce  HUAWEI WATCH FIT obecnie dostępny jest w wersji ACTIVE w trzech kolorach: czarnym, zielonym i różowym.

*Spełnia standard 5 ATM. **11 trybów dostępnych jest w pamięci zegarka, pozostałe 85 można pobrać i dodać jednym kliknięciem. ***Animacje nie ilustrują wszystkich ćwiczeń. ****HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym, podawane wartości są szacunkowe.

HUAWEI WATCH FIT

Lekki, stylowy, wygodny

HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w duży kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1.64”. Rozdzielczość wynosi 280x456. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc. powierzchni. Odwzorowuje niemal 17 milionów kolorów*. Tak bogata gama pozwala zachować bardzo dobry kontrast. Informacje są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do pory dnia. 

*Gama obejmuje 16,7 mln kolorów.

Smartwatch, który dostosuje się do Twojego stylu

Duży i kolorowy ekran w HUAWEI WATCH FIT spisuje się nie tylko podczas ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz ustawiać dowolne tarcze, które będą dopasowane do Twojego stylu, nastroju i pory dnia. Do wyboru masz ponad 200 motywów. Alternatywnie na ekranie możesz wyświetlić autorskie zdjęcie. Wystarczy wejść do aplikacji HUAWEI Zdrowie i pobrać zdjęcie zapisane w galerii smartfonu. Na ekranie zarówno motyw, jak i Twoje autorskie zdjęcie będą prezentować się doskonale.   

HUAWEI WATCH FIT 2

Zdalna migawka

Chciałbyś udokumentować magiczną chwilę, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ująć na zdjęciu także Twoją postać? Z pomocą posłuży HUAWEI WATCH FIT, który został wyposażony w „zdalną migawkę”. Funkcja umożliwia wykonywanie zdjęć sparowanym smartfonem. Wystarczy nacisnąć przycisk w smartwatchu. Smartfon, który ustawisz przed sobą kilka metrów dalej, automatycznie zareaguje i wykona zdjęcie.

Asystent trzyma rękę na pulsie

Po sparowaniu ze smartfonem Twój HUAWEI WATCH FIT powiadomi Ciebie, gdy otrzymasz wiadomość SMS, email lub komunikat z mediów społecznościowych. Jeśli jednak chcesz uwolnić się od informacji, wystarczy wejść w aplikację Huawei Zdrowie i zablokować wybrane źródło powiadomień. 

HUAWEI WATCH FIT 3

Spersonalizuj swoją tarczę

Bardziej zależy Tobie na monitorowaniu funkcji, które są ważne dla zdrowia czy na tym, by szybko uruchomić wybrane aktywności sportowe? Czy chcesz mieć ciągły podgląd wykonanych kroków? To, co jest dla Ciebie najważniejsze, teraz możesz ustawić jako główny widok na ekranie*.

*Personalizacja funkcji możliwa jest przy ustawieniu tylko wybranych tarcz.

Lekki i wygodny

Smartwatch HUAWEI jest bardzo lekki. Koperta zegarka z paskiem waży 34 g. Fluoroelastomer, który został wykorzystany w procesie produkcji paska, nie podrażnia skóry i nadaje odpowiednią elastyczność. Dzięki temu HUAWEI WATCH FIT jest wygodny podczas ćwiczeń i snu. Grubość koperty wraz z czujnikiem, monitorującym m.in. aktywności fizyczne i tętno wynosi zaledwie 12,3 mm.

HUAWEI WATCH FIT 4

Superszybkie ładowanie w 5 minut

Smukły i lekki HUAWEI WATCH FIT imponuje również wydajnością. Po pełnym naładowaniu baterii (trwa to ok. półtorej godziny) smartwatch może pracować nawet 10 dni*. Wydłużenie czasu pracy o kolejny dzień wymaga zaledwie 5 minut doładowania.

*Wynik uzyskany w testach Huawei: smartwatch noszony był przez 24 godziny na dobę, funkcje monitorujące sen oraz powiadomienia były włączone, podczas testów wykonano także 30-minutowe ćwiczenia. 

Twój osobisty trener

W zdrowym ciele zdrowy duch. Tę sprawdzoną maksymę HUAWEI WATCH FIT pozwoli Tobie wdrożyć w życie. Smartwatch oferuje 96 trybów sportowych m.in. ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy nawet jogę. W HUAWEI WATCH FIT odkryjesz również 12 kursów fitness.

HUAWEI WATCH FIT 5

Ruchome animacje z treningami

Na ekranie HUAWEI WATCH FIT możesz wyświetlać animacje*, które będą ilustrować wykonywanie - wybranych przez Ciebie - ćwiczeń. Dzięki temu zyskasz pewność, że plan treningowy realizujesz poprawnie i w odpowiedniej kolejności.

*Animacje dotyczą wybranych aktywności fizycznych. Liczba animacji powinna rosnąć wraz z kolejnymi aktualizacjami OTA.

Szczegółowy monitoring ćwiczeń   

HUAWEI WATCH FIT zapewnia szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. Podczas treningu możesz otrzymywać praktyczne wskazówki, np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć. Smartwatch przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń. Informuje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

HUAWEI WATCH FIT 6

Pływaj wydajniej

Wodoodporny HUAWEI WATCH FIT spełnia standrad 5 ATM. Dzięki temu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie lub w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe informacje: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno średnie i maksymalne, a także tempo i wydajność mierzoną liczbą ruchów wykonanych w ciągu minuty.

Nagroda za wysiłek

Każdy Twój sukces jest na bieżąco rejestrowany i nagradzany. Jeśli pokonałeś najdłuższy dystans, HUAWEI WATCH FIT obsypie Ciebie nagrodami. Trasę pokonałeś w najszybszym tempie lub wykonałeś najwięcej kroków w ciągu dnia? Smartwatch i ten sukces odnotuje!

Na autopilocie

HUAWEI WATCH FIT automatycznie wykrywa bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbitreku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.  

HUAWEI WATCH FIT 7

Trenuj z głową

Kondycję budujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe informacje o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych oraz czasie potrzebnym do pełnego odpoczynku. Wszystkie wskazówki znajdziesz w HUAWEI WATCH FIT i aplikacji Huawei Zdrowie.

Monitoruj obciążenia w czasie rzeczywistym

Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH FIT wyświetli się łuk podzielony na pięć części. Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po ekstremalnie trudne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

Czas na odpoczynek

Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT wyświetli szereg praktycznych sugestii: jak bardzo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin potrzebujesz, aby się zregenerować. W oparciu o tak szczegółowe dane możesz budować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu.

HUAWEI WATCH FIT 8

Moment na rozruch i rozciąganie

Nie wystarczy ćwiczyć rano lub wieczorem, by utrzymać formę. Jeśli Twoja praca wymaga wielogodzinnego siedzenia przy biurku, warto robić przerwy na rozruch i rozciąganie. Niby proste, lecz natłok obowiązków często sprawia, że o tym zapominamy. HUAWEI WATCH FIT, jak na osobistego asystenta przystało, będzie nad Tobą czuwać sygnalizując moment na rozruch. Do dobrego samopoczucia niewiele potrzeba. Ważna jest tylko regularność. 

Zadbaj o zdrowie

Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm zaczyna zachowywać się inaczej? Spada koncentracja? Szybciej się denerwujesz? HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w kilka funkcji, które umożliwiają monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in. tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi*. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

HUAWEI WATCH FIT 9

Trzymaj rękę na pulsie

HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w zaawansowaną funkcję TruSeen™ 4.0*. Funkcja umożliwia ciągłe monitorowanie tętna. Pomiar wykorzystywany jest nie tylko podczas treningów, by określić trudność ćwiczeń, kondycję czy czas potrzebny do pełnej regeneracji. Dokładne dane o pracy serca umożliwiają monitoring i analizę jakości snu oraz poziom stresu. HUAWEI WATCH FIT monitoruje również cykl miesiączkowy.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

Zadbaj o jakość snu

Spałeś osiem godzin, ale nie jesteś wyspany? HUAWEI WATCH FIT pozwoli zrozumieć przyczynę, rejestruje bowiem nie tylko czas i fazy snu, ale też jakość*. Może się okazać, że sen, choć głęboki, trwał zbyt krótko i był często przerywany. Znaczenie będzie mieć też jakość oddechu. Funkcja TruSleep™ zdiagnozuje problem i wskaże sposób, by sen był efektywniejszy.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

HUAWEI WATCH FIT 10

Uwolnij się od stresu

HUAWEI WATCH FIT umożliwia monitoring stresu*. Na bieżąco przesyła dane do aplikacji Huawei Zdrowie. W dziennym, tygodniowym i miesięcznym ujęciu możesz obserwować, jak poziom napięcia się zmienia. Jeśli masz poczucie, że stres Ciebie paraliżuje, prostymi ćwiczeniami oddechowymi możesz zmniejszyć napięcie i poprawić koncentrację. Takie ćwiczenia  odkryjesz w HUAWEI WATCH FIT.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

Sprawdź natlenienie krwi

Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza? Serce zaczyna pracować szybciej? Przyczyną może być niedotlenienie krwi. Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzystując HUAWEI WATCH FIT*. Po założeniu zegarka wystarczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Wynik zobaczysz na ekranie.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

HUAWEI WATCH FIT 11

Poznaj swój maksymalny pułap

Smartwatch Huawei oblicza również maksymalny pułap tlenowy (VO2MAX), czyli maksymalną ilość tlenu, którą Twój organizm może pobrać podczas intensywnego wysiłku*. Dysponując tak szczegółową wiedzą możesz efektywniej trenować oraz porównać swoją wydolność z uśrednionymi wynikami dla osób w Twoim wieku.

*VO2MAX może być obliczony tylko podczas treningów biegowych na otwartej przestrzeni. HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

W rytmie muzyki

HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w pojemną pamięć 2 GB, która może przechowywać setki plików. Wystarczy połączyć smartwatch z bezprzewodowymi słuchawkami, aby cieszyć się ulubioną muzyką czy pasjonującym audiobookiem. Niezależnie od miejsca, niezależnie od czasu.

Uwaga: smartwatch nie odtwarza muzyki, jeśli urządzenie jest sparowane ze smartfonem pracującym na iOS.

HUAWEI WATCH FIT 12
Nazwa: Smartwatch HUAWEI WATCH Fit Elegant, biały
Marka: Huawei
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Typ artykułu: towar
Ekran dotykowy: tak
Kompatybilność: Android 6.0 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy
Wodoszczelność: 5 ATM
Komunikacja urządzenia: Bluetooth, GPS
Płeć: kobieta
Funkcje sprzętu sportowego: wbudowany mikrofon, akcelerometr, żyroskop, 96 programów treningowych, GPS, pulsometr, pulsoksymetr, czas i jakość snu, powiadomienia, sterowanie muzyką
Kolor: biały
Kształt tarczy: prostokątny
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Rozmiar koperty: 46 × 30 × 10,7 mm
Materiał paska: fluoroelastomer
Indeks: 40189611
średnia 5
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
09-02-2022 o godz 17:23 przez: marta | Zweryfikowany zakup
Bardzo elegancki a zarazem sportowy zegarek na jednym ładowaniu baterii wytrzymuje tydzień - polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tej marki HUAWEI WATCH GT 3 42mm Elegant Huawei
5/5
1199,00 zł
1240,97 zł
Inne z tej marki HUAWEI WATCH GT 3 Active, 42mm Huawei
5/5
1049,00 zł
1085,72 zł
Inne z tej marki Smartwatch HUAWEI Watch 3 Active Huawei
4.5/5
1179,00 zł
1447,97 zł

Podobne do ostatnio oglądanego