ZABAWKINADI

Drewniane zabawki to nasza pasja. Sprzedajemy je w internecie od 2015 roku. Do tej pory zyskaliśmy już grono lojalnych klientów, ponieważ zawsze gwarantujemy wyjątkową obsługę i najwyższą jakość produktów. Co nas wyróżnia: -W miesiącu grudzień wszystkie wysyłki staramy się wysyłać do dwóch dni roboczych - Darmowy zwrot przez 14 dni - Wystawiamy Paragon lub fakturę VAT
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: F.H.U. A&M Michał Sobaś
Adres: Zagórska 95A, 25-346 Kielce
NIP: 6572492473
E-mail: [email protected]
Telefon: 505551435, 508076403

Polityka zwrotów

Prawo do odstąpienia od umowy 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać w formie papierowej drogą pocztową na adres: F.H.U. A&M Michał Sobaś Zagórska 95A, 25-346 Kielce (wskazany poniżej) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] 3 Przesyłkę należy nadać na adres: F.H.U. A&M Michał Sobaś Zagórska 95A, 25-346 Kielce. 4. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. 5. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. 6. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru. 7. Towar powinien być odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie. 8. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W razie zmniejszenia wartości zwróconej rzeczy lub dostarczenia jej w stanie niekompletnym Sprzedawcy przysługuje prawo do dochodzenia od Kupującego odszkodowania, w zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa. 9. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy. 10. Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem.

Adres zwrotów
F.H.U. A&M Michał Sobaś
Zagórska 95A, 25-346 Kielce

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.