Toysfun

ToysFun.pl to magiczne miejsce, gdzie spełniają się dziecięce marzenia, te małe i te duże. Naszą misją jest łączenie nauki z zabawą, przy zachowaniu najlepszych standardów bezpieczeństwa. Każda nasza zabawka jest wykonana z najwyższą starannością, aby dawać radość i rozwijać dziecko. U nas znajdziecie wózki, ubranka, foteliki, zabawki edukacyjne, jeździki, pojazdy akumulatorowe, rowerki dla dzieci, trampoliny oraz wiele innych inspirujących zabawek.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
  • więcej
Średnica trampoliny
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Grabowski Sp. z o.o.
Adres: ul. Adama Mickiewicza 25, 32-300 Olkusz
NIP: 637-219-99-17
E-mail: [email protected]
Telefon: 533231313

Polityka zwrotów

§ 11 Reklamacja i gwarancja 1. Umową Sprzedaży objęte są nowe Produkty. 2. Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć Klientowi rzecz wolną od wad. 3. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. 4. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na dane: Adres Sprzedawcy: Grabowski sp. z o.o., ul. Mickiewicza 25, 32-300 Olkusz Adres e-mail Sprzedawcy: [email protected] Numer telefonu Sprzedawcy: 574 046 421 5. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru. 6. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione. 7. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres: Grabowski sp. z o.o., ul. Mickiewicza 25, 32-300 Olkusz 8. W przypadku, gdy na Produkt została udzielona gwarancja, informacja o niej, a także jej treść, będą zawarte przy opisie Produktu w Sklepie.

Adres zwrotów
Grabowski sp. z o.o., ul. Mickiewicza 25, 32-300 Olkusz

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.