SAMODOBRO

Za górami, za lasami, na trasie Kielce – Łodź, Warszawa – Kraków, 6 km od Nieba i 10 km od Piekła, w samym środku liściastego lasku, mieści się rodzinna manufaktura Samodobro. Naszym celem jest tworzenie rzeczy, które uruchamiają wyobraźnię. Nic nie pobudza wyobraźni tak jak literatura. Piszemy swoje bajki, które ilustruje Monika Smyła, znana polska artystka. Poprzez ubrania we wzory z bajek lub kroje nawiązujące do bajek, mali i duzi mogą wejść głębiej w świat literatury i wyobraźni. Tworzymy dla ludzi kreatywnych, ciekawych, z poczuciem humoru, kochających literaturę lub po prostu dobre opowieści. Tworzymy też dla Jednorożców, Syren, Lisów i innych Postaci, które dotąd nie mogły znaleźć dla siebie odpowiedniej garderoby. Szyjemy z miękkich, wygodnych dzianin produkowanych w Polsce, posiadających certyfikat „Tekstylia Godne Zaufania” OEKO-TEX Standard 100, który potwierdza, że są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka, w tym pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących i metali ciężkich. Współpracujemy z lokalnymi krawcowymi i szwalniami na uczciwych warunkach. We wszystko co robimy wkładamy całe serce, doświadczenie, wiedzę. Chcemy produkować tylko rzeczy dobre.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Kategorie
Wiek
Rozmiar
  • więcej
Kolor
Seria
Cena
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: SAMODOBRO Kamil Klusek
Adres: Piotrkowska 127, 26-200 Końskie
NIP: 6581750650
E-mail: [email protected]
Telefon: 696943069

Polityka zwrotów

14 dni na zwrot/wymianę od daty otrzymania przesyłki. -------------------------------------------- Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego samodobro.com.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa, prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres e-mail: [email protected] lub Samodobro.com.pl , ul. Piotrkowska 127, 26-200 Modliszewice Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Kamil Klusek SAMODOBRO, ul. Piotrkowska 127, 26-200 Modliszewice W przypadku uszkodzenia uszkodzenia towaru, lub jego używania w zakresie przekraczającym zwykły zarząd, Sklep może żądać zapłaty wynagrodzenia z tego tytułu Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają Klienta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Sklep świadczenia o właściwościach zamówionych przez Klienta. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Zwrot wpłaty zostanie dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy, na wskazane konto bankowe. W przypadku wymiany, towar wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą) oraz wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany należy odesłać na swój koszt na adres Sklepu z dopiskiem „Wymiana”. Przesyłka z wymienionym towarem jest wysyłana do Klienta na koszt Sklepu. Zwrotowi nie podlega towar personalizowany, modyfikowany na specjalne życzenie kupującego (zmiana długości, szerokości, modyfikacje kroju, indywidualny wybór koloru, indywidualny wybór materiału), oraz który nie jest w ofercie standardowej.

Adres zwrotów
SAMODOBRO
Piotrkowska 127, Modliszewice.
26-200 Końskie

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.