LUMAX

P.H.U. LUMAX zajmuje się sprzedażą produktów o najwyższej jakości takich marek jak Peugeot, Schott Zwisel, deBuyer, Revol, Kasumi, Eternum. Naszym celem jest zapewnienie klientowi dostępu do najlepszej jakości produktów uznanych marek na całym świecie.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Kategorie
Materiał
  • więcej
Dostępność
Cena
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Łukasz Machoś P.H.U. LUMAX
Adres: Jurajska 79, 32-085 Modlnicy
NIP: 9880199807
E-mail: [email protected]
Telefon: 534206112

Polityka zwrotów

Zwroty i reklamacje W przypadku zwrotu lub reklamacji prosimy o przesłanie na adres mailowy [email protected] informacji: imienia i nazwiska numeru zamówienia opis zwracanego/reklamowanego produktu PAMIĘTAJ ŻE... Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt. Pieniądze zostaną zwrócone na podane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania kompletnej przesyłki wraz z dowodem zakupu.

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.