JARTRAD

Jartrad dostarcza meble do ponad 330 salonów meblowych w Europie (Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Szwecja, Republika Czech, Wielka Brytania) i Ameryce Północnej (Kanada).
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Materiał
Kolor
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: JARTRAD Jacek Różański
Adres: Budowlanych 50/18, 45-123 Opole
NIP: 7542715035
E-mail: [email protected]
Telefon: 77 44 17 553

Polityka zwrotów

Darmowa dostawa i zwrot Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce ,,Odstąpienie od umowy’’ oraz jest załączony do wiadomości e-mail z potwierdzeniem Zamówienia. Klient może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar Sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Klient może zwrócić Towar na adres Sprzedawcy. W wypadku odstąpienia od umowy Klientowi zwracane są wszystkie otrzymane od niego płatności (nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych), w tym koszty dostawy. Wyjątek stanowi sytuacja kiedy konsument wybrał sposób dostawy towaru inny niż najtańszy dostępny w Sklepie Internetowym. W takiej sytuacji Klient pokrywa koszty dostawy. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Adres zwrotów
Jartrad magazyn
Budowlanych 50
45-123 Opole

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.