Delkom

Firma Delkom 2000 powstała w czerwcu 2000 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od lat specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu IT i oprogramowania najbardziej cenionych i renomowanych producentów na świecie, czego dowodem są liczne certyfikaty i autoryzacje. W naszej ofercie znaleźć można zarówno produkty dedykowane dla klienta indywidualnego, pasjonata gier, jak również profesjonalne urządzenia do zastosowań biznesowych. Stale się rozwijamy, a zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy tak, aby trafiały do Państwa produkty w 100% spełniające potrzeby i wymagania. Naszą misją jest zapewnienie maksimum korzyści i satysfakcji, płynących z optymalnych rozwiązań IT oferowanych klientom biznesowym oraz indywidualnym.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Kategorie
Marka
Kolor
Karta graficzna
  • więcej
Wielkość ekranu
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Delkom 2000 Sp. z o.o.
Adres: I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36, 84-200 Wejherowo
NIP: 5881943861
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 587 395 292

Polityka zwrotów

W myśl obowiązującego prawa zakupy dokonywane poza wydzielonymi punktami handlowymi (sklepami) oraz zawierane na odległość nadają konsumentowi uprawnienie (osoba fizyczna nabywająca rzeczy, prawa lub usługi w celu niezwiązanym z jej działalnością zawodową lub gospodarczą) do odstąpienia od umowy sprzedaży za zwrotem towaru w terminie 14 dni od dnia odbioru towaru bez podania przyczyn. Sklep Delkom 2000 Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw Klientom biznesowym umożliwia dokonanie zwrotu / odstąpienia od umowy również w przypadku, gdy towar zakupiony został na cele związane z działalnością zawodową lub gospodarczą - w przypadku tzw. zakupu na firmę. Jedyna różnica to czas, w jakim należy zgłosić chęć odstąpienia od umowy. W przypadku firm jest to termin 10 dni. Jeżeli zakupiłeś produkt w naszym sklepie, a chciałbyś go zwrócić, wyślij maila na adres [email protected] W wiadomości tej umieść: Nr zamówienia lub numer faktury / paragonu Jaki produkt podlega zwrotowi Adres odbioru wraz z numerem telefonu oraz preferowaną datą odebrania przesyłki przez kuriera (DARMOWY ZWROT TOWARU - odbiór przesyłki realizowany jest na koszt sprzedawcy) Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i przedstawią procedurę postępowania.

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.