bdsklep

Jesteśmy zespołem, w którym każdy jest inny. Jednoczy nas jeden, wyjątkowy cel. Chcemy zmienić swoje i Twoje życie, rozwijając projekt, dzięki któremu wspólnie poczujemy wolność i przyjemność zakupów internetowych oraz radość z aktywnego życia. Zachęcamy do zmiany życia i czerpania z niego w pełni dzięki działaniu i aktywności. Sami tacy jesteśmy. Lubimy poświęcać czas na swoje pasje i przyjemności. Wykorzystywać go w taki sposób jak chcemy i czerpać z tego radość. Każdego dnia inspirujemy i zachęcamy abyś spędzał swój czas, razem z Nami ciesząc się wolnością i radością. Oferujemy nowoczesne, wygodne i przede wszystkim proste zakupy przez internet, które można zrobić zawsze i wszędzie. W biegu, w tramwaju, czekając w kolejce, na spacerze, czy wygodnie w domu. Ty decydujesz.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Bdsklep.pl sp. z o.o.
Adres: ul. Gwiaździsta 69F, 01-651 Warszawa
NIP: 5252413081
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 22 123 06 80

Polityka zwrotów

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać pocztą na wskazany adres do zwrotów lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Adres zwrotów


bdsklep.pl Sp. z o.o.
ul. Bitwy Białostockiej 2AB
15-100 Białystok

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.