ASPORT

Sklep sportowy Asport to idealne miejsce dla wszystkich wielbicieli aktywnego trybu życia. Jako jeden z liderów w branży internetowych sklepów sportowych oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt wysokiej jakości. Różnorodne dyscypliny sportowe, jak i wszelkie formy aktywności fizycznej cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, mając tego świadomość bezustannie staramy się, aby nasz asortyment stanowił najlepszą odpowiedź na zapotrzebowanie względem sprzętu i akcesoriów sportowych – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Rozmiar
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Rozmiar koła
Rozmiar ramy
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: ASPORT GROUP Sp. z o.o. Sp. k.
Adres: Tęczowa 2b, 43-340 Kozy
NIP: 9372675710
E-mail: [email protected]
Telefon: 33 8219 149 lub tel. kom: 604 617 978

Polityka zwrotów

Sklep Asport oferuje możliwość zwrotu towaru do 30 dni, odstąpienia od umowy liczony od dnia wejścia przez Konsumenta w posiadanie Towaru lub od dnia w którym wskazana przez Klienta osoba trzecia, inna niż przewoźnik weszła w posiadanie Towaru. Z możliwości 30 – dniowego odstąpienia wyłączone są następujące produkty z kategorii : Bieżnie, masażery, orbitreki trenażery , rowery treningowe , wioślarze, atlasy , ławki pod sztangę, ławki treningowe , rowery, żywność, liofilizaty, bilard, cymbergaj , piłkarzyki , produkty rekreacyjne i reklamowe, soki, odżywki, suplementy, zanęty i przynęty. W przypadku powyższych produktów konsumentowi przysługuje termin odstąpienia od umowy wynikający z ustawy – 14 dni od dnia wejścia przez Konsumenta w posiadanie Towaru lub od dnia w którym wskazana przez Klienta osoba trzecia, inna niż przewoźnik weszła w posiadanie Towaru. Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny",(Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Rezygnacja może być częściowa lub z całego zamówienia. Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (oryginał paragonu lub faktury VAT). Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta. Zwrot Towaru (koszt odesłania Towaru do Sklepu) odbywa się na koszt Konsumenta. Dane adresowe do zwrotów: ASPORT Group ul. Tęczowa 2b 43-340 Kozy

Adres zwrotów
ASPORT Sp. z o.o. Sp. komandytowa
43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.