Second Hand Heart (paperback)

Oferta empik.com : 74,99 zł

74,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Hyde Catherine Ryan Obcojęzyczne | paperback
74,99 zł
asb nad tabami
Johnson Adam Obcojęzyczne | paperback
54,99 zł
asb nad tabami
Boyne John Obcojęzyczne | paperback
54,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

An emotionally charged novel from the author of }Love In The Present Tense{. Follows a seriously ill teenager, who is given a new heart, and falls in love with the donor's widower. Will appeal to fans of Jodi Picoult and Alice Sebold

Tytuł: Second Hand Heart
Seria: Black Swan
Autor: Hyde Catherine Ryan
Wydawca: Black Swan , Transworld Publishers Ltd. , Transworld Publ. Ltd. Uk
Język wydania: english
Ilość stron: 480
Data premiery: 2010-09-01
Wymiary [mm]: 30 x 198 x 129
Indeks: 10762882
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Najczęściej kupowane Flights Tokarczuk Olga
5/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane East Of Eden Steinbeck John
0/5
34,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Heroes Fry Stephen
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Outlander Gabaldon Diana
5/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Cabin Porn Inside Klein Zach
0/5
123,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Bread is Gold Bottura Massimo
5/5
148,99 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Next of Kin Boyne John
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Evil Seed Harris Joanne
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fortune Smiles Johnson Adam
0/5
63,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Prep Sittenfeld Curtis
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Small World Beaumont Matt
0/5
68,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje If I Stay Forman Gayle
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Before I Die Downham Jenny
0/5
44,49 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.