Saturator wody gazowanej/sodowej WESSPER + 2 butelki

Kolor:
czarny

Oferta AGDmaster : 289,99 zł

289,99 zł
Stacja Orlen od 0 zł
W magazynie AGDmaster
Wysyłka w 72 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

 

Co to jest saturator Wessper AquaFrizz ?

Wessper AquaFrizz to innowacyjne urządzenie do samodzielnego nasycania  wody dwutlenkiem węgla. Wystarczy kilka sekund, by zamienić zwykłą wodę z kranu w gazowaną - idealnie dostosowaną do Twoich preferencji.

Statystycznie 3-osobowa rodzina zużywa rocznie ok. 1000 plastikowych butelek. Z urządzeniem AquaFrizz wystarczy Ci jedna butelka wielokrotnego użytku.

Domową wodę gazowaną możesz szybko zmienić w ulubiony napój. Wystarczy, że dodasz dowolny syrop smakowy.

Zalety stosowania AquaFrizz:

 • Otrzymujesz wodę dostosowaną do swoich upodobań (możesz stworzyć napój o  dowolnej zawartości CO2)
 • Zmniejszenie zużycia ilości plastiku, zestaw zawiera butelkę wielokrotnego użytku.
 • Dzięki zakręcanej butelce możesz wszędzie zabrać swoją ulubioną wodę.

W skład saturatora wchodzą:

 • cylinder (nabój z gazem)
 • osłona cylindra
 • głowica urządzenia z przyciskiem do dozowania CO2
 • podstawa urządzenia zawierająca tackę z ociekaczem
 • 2x butelka na wodę 1L
 • dysza

*Przed montażem sprawdź urządzenie i akcesoria (cylinder z dwutlenkiem węgla, butelkę itp.) Powinny być w nienaruszonym stanie.

Jeśli zauważysz uszkodzenia lub wady, skontaktuj się z działem obsługi klienta. Nie należy korzystać z urządzenia jeśli występują jakiekolwiek defekty.

Samodzielnie nie podejmuj próby naprawy urządzenia lub wybranych akcesoriów. Naprawy mogą być wykonane wyłącznie przez autoryzowany serwis.

Używaj tylko oryginalnych akcesoriów zalecanych przez producenta. W przeciwnym razie gwarancja nie będzie uznana.

PRZYGOTOWANIE ORZEŹWIAJĄCEGO NAPOJU

 1. Napełnij butelkę zimną wodą z kranu, tak aby nie przekroczyć wskaźnika maksymalnego  poziomu wody umieszczonego na butelce “WATER LINE”.
 2. Umieść butelkę w urządzeniu (pod dyszą). Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, do momentu zablokowania. Upewnij się, że butelka znajduje się w bezpiecznej pozycji.
 3. Naciśnij przycisk CO2 (znajduje się w górnej części urządzenia). Przytrzymaj ok. 2-3 sekundy, aby zmienić wodę z kranu w orzeźwiający napój.
 4. Kilkukrotne wciśnięcie przycisku CO2 powoduje zwiększenie intensywności gazu w naszym napoju. Dostosuj to do swoich upodobań. Przycisk powinien automatycznie wrócić do swojej pierwotnej pozycji.
 5. Wyjmij butelkę i ciesz się smakiem przygotowanej wody.

INSTRUKCJA MONTAŻU:

 1. Wyjmij części urządzenia z opakowania. Jest dostarczane ze wstępnie założoną butelką. Wykręć ją i wyjmij, pociągając w dół.
 2. Przygotuj cylinder do montażu. Zdejmij folię oraz zaślepkę bezpieczeństwa (nie wyrzucaj jej, będzie potrzebna w chwili wymiany cylindra z pustego na pełny).
 3. Umieść urządzenie na równej powierzchni, dołem do góry, następnie wyjmij plastikową osłonę transportową. Naciśnij plastikowe pierścienie uchwytu cylindra. Jednocześnie umieść cylinder w wyznaczonym miejscu na jego uchwyt. Puszczając plastikowe pierścienie, cylinder powinien się zablokować. Jeśli cylinder nie jest prawidłowo zablokowany, spróbuj lekko docisnąć lub obrócić, aż do momentu uzyskania blokady.
 4. Umieść urządzenie wraz z podstawą i tacką ociekową w pozycji pionowej. Przytrzymaj głowicę urządzenia wraz z cylindrem i ostrożnie obróć całość, po czym zamontuj osłonę cylindra.
 5. Załóż głowicę urządzenia. Znak “I” na głowicy i znak “I” na osłonie cylindra powinny znaleźć się w tej samej pozycji. W tym celu obróć głowicę urządzenia w lewo, aż do momentu zablokowania. Powinieneś usłyszeć delikatne “kliknięcie”.

Instrukcja wymiany cylindra :

 1. Odkręcić pusty cylinder zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
 2. Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara wkręć nowy cylinder. Do momentu, aż poczujesz opór. Niewielka ilość CO2 może uciekać, będzie słyszalny lekko świszczący dźwięk. Jest to zjawisko zupełnie naturalne i nieszkodliwe.
 3. Upewnij się, że cylinder znajduje się w pionowej pozycji.

Cylinder nadaje się do ponownego napełnienia gazem, co można zrobić w punktach, które oferują tego typu usługi, np. Media Markt

Syfon do wody Wessper AquaFrizz swoim czarnym kolorem dopasuje się do każdego wnętrza i zapewni łatwy dostęp do gazowanej wody. Jest on idealnym zamiennikiem wszelkich napojów gazowanych, które kupujemy.

Saturator do wody Wessper AquaFrizz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Od dziś każdy będzie mógł dopasować do siebie moc bąbelków.

!! Saturator nie potrzebuje zasilania elektrycznego !!

UWAGA!

Butelki na wodę nie nadają się do mycia w zmywarce!

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją zamieszczoną na etykiecie!

Nazwa: Saturator wody gazowanej/sodowej WESSPER + 2 butelki
Marka: Wessper
Kolor: czarny
Waga [g]: 2000
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego