Red Queen 1 (okładka  miękka)

Sprzedaje Libristo : 44,97 zł

44,97 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 6-8 dni

Sprzedaje Smart Books : 52,80 zł

Sprzedaje ABE BOOKS : 71,00 zł

Sprzedaje bookcat : 85,85 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

A thrilling new fantasy trilogy for fans of Divergent and The Hunger Games.

ID produktu: 1109624377
Tytuł: Red Queen 1
Autor: Aveyard Victoria
Wydawca: Orion Publishing Group , Orion Publishing Group
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 388
Data premiery: 2015-07-01
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary [mm]: 198 x 39 x 128
Indeks: 17537186
średnia 4,7
5
9
4
2
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
09-10-2020 o godz 12:40 przez: Zdzisława | Zweryfikowany zakup
Sprawna dostawa zgodna z zamówieniem
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego