Quieter Than Killing (paperback)

Sprzedaje empik.com 82,99 zł

82,99 zł
0 zł za dostawę do salonu empik
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Hilary Sarah Obcojęzyczne | paperback
82,99 zł
asb nad tabami
Hilary Sarah Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

Sarah Hilary, winner of the Theakstons Crime Novel of the Year, returns with the fourth Marnie Rome novel, QUIETER THAN KILLING. The Daily Mail heralds Sarah as one of 'Britain's best new crime writers' - have you read her yet? For fans of Val McDermid and Mo Hayder.

Marnie and Noah are investigating a series of assaults. The attacks appear to be random, the targets young and old, men and women, but all were convicted of violent crimes and recently released. They are on the perpetrator's trail when outside events come to the fore. Marnie's parents' house has been targeted by a gang of youths, her tenants attacked in an apparent robbery and Marnie can't help but feel there's a connection to Stephen, her foster brother. Noah's brother Sol is about to fall foul of the gang he pretends not to be involved in. As they investigate they begin to question whether all three cases linked... after all some crimes are quieter and more insidious than killing...

Tytuł: Quieter Than Killing
Seria: Di Marnie Rome
Autor: Hilary Sarah
Wydawca: Headline , Headline
Język wydania: english
Ilość stron: 416
Wymiary [mm]: 32 x 233 x 153
Indeks: 28396727
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje I Found You Jewell Lisa
0/5
22,39 zł
31,99 zł
strona produktu - rekomendacje Last Seen Alive Douglas Claire
0/5
27,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje It King Stephen
5/5
53,99 zł
strona produktu - rekomendacje The Missing Hours Kavanagh Emma
0/5
23,10 zł
32,99 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.