Marka: partypal usuń

Torebki prezentowe

Torebki na prezenty to jedno z najchętniej wybieranych opakowań, w których wręczamy bliskim podarunki. Nic w tym dziwnego, skoro rozwiązanie to jest szybkie, wygodne i nie nastręcza żadnych problemów także osobom nie obdarzonym dużymi zdolnościami manualnymi. Jednocześnie, szeroka oferta wzorów, kolorów i kształtów, pozwala dobrać torebkę do prezentu w sposób gwarantujący wysoki poziom estetyki, elegancji oraz smaku. W naszej ofercie torebek do pakowania prezentów dostępnych jest wiele różnych rozmiarów, w tym: małe, średnie i duże, wąskie torebki butelkowe a także praktyczne zestawy torebek, w które z powodzeniem zapakujesz prezenty wręczane z wielu różnych okazji.

Jaką torebkę na prezent wybrać?

Poza wyborem rozmiaru odpowiadającego wielkości naszego prezentu, jedną z najważniejszych kwestii jest zaopatrzenie się w torebkę tematycznie pasującą do okazji, typu prezentu oraz osoby, którą będziemy obdarowywać. W naszej propozycji znajdziesz torebki świąteczne, urodzinowe i walentynkowe, torebki bardzo dobrze pasujące do prezentów wręczanych z okazji narodzin dziecka, dnia babci i dziadka oraz wielu innych  ważnych okazji. Nie zabrakło tutaj także torebek bardziej uniwersalnych o mocno zróżnicowanej stylistyce - od najbardziej stonowanych jednokolorowych, przez te ozdobione pojedynczym motywem lub wzorem, aż po najbardziej ekstrawaganckie, pełne barw i nowoczesnych grafik. Całość propozycji dopełniają torebki na prezenty biznesowe oraz minimalistyczne modele eko wykonane np. z karbowanej tektury.

Torebki do pakowania prezentów dla dzieci

Na osobne wyróżnienie, z pewnością zasługują wszystkie torebki przeznaczone do pakowania prezentów dla dzieci. Ozdobione kolorowymi rysunkami zwierzątek, postaci z bajek i filmów, baloników, autek, dinozaurów, księżniczek i misiów z pewnością dodadzą uroku każdemu prezentowi i jeszcze przed jego rozpakowaniem, wywołają pierwszy uśmiech na twarzy każdego malucha.

Przejrzyj naszą ofertę torebek na prezenty i wybierz z niej te, w które będziesz chciał zapakować prezenty dla bliskich ci osób.

więcej