I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

"Organizator"
Organizatorem promocji jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie (00-017), przy ul. Marszałkowskiej 116/122, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 490483, NIP: 526-020-74-27, o kapitale zakładowym w wysokości 275 388 578,00 zł prowadzący sklep internetowy empik.com (zwana dalej jako „empik.com”).

"Uczestnik"
Uczestnikiem Promocji "15zł od 75zł" jest:
a) każdy, posiadający aktywne konto w empik.com oraz kartę Mój empik, kto w dniach 07 grudnia 2018 roku od godz. 09:00 do godz. 23:59 13 grudnia 2018 roku (w okresie trwania promocji) złoży samodzielnie i bezpośrednio na stronie https://www.empik.com zamówienie na produkty objęte Promocją, określone w pkt V,
b) akceptuje zasady niniejszego Regulaminu.
W przypadku braku akceptacji Regulaminu, Uczestnik proszony jest o modyfikację zamówienia, eliminując możliwość zawarcia transakcji, która nie będzie odpowiadać jego wymogom.

II. PRZEDMIOT PROMOCJI

Przedmiotem promocji "15zł od 75zł" [Promocja] jest promocyjna sprzedaż produktów w sklepie Internetowym empik.com.

III. CZAS TRWANIA PROMOCJI ORAZ ZASIĘG

Promocja dotyczy zamówień złożonych na stronie www.empik.com w w dniach 07 grudnia 2018 roku od godz. 09:00 do godz. 23:59 13 grudnia 2018 roku lub wyczerpania zapasów na terenie RP, wysyłka zamówień wyłącznie na terytorium RP.

IV. WARUNKI UCZESTNICTWA

4.1. Uczestnikiem Promocji jest każda osoba posiadająca aktywne konto w empik.com oraz kartę Mój empik, która w czasie trwania Promocji złoży samodzielnie i bezpośrednio na stronie https://www.empik.com zamówienie na produkty objęte Promocją, określone w pkt V i akceptuje zasady niniejszego Regulaminu. 

4.2. W przypadku braku akceptacji Regulaminu, Uczestnik proszony jest o modyfikację zamówienia, eliminując możliwość zawarcia transakcji, która nie będzie odpowiadać jego wymogom.

V. ZASADY PROMOCJI 

5.1 Zaloguj się albo zarejestruj na: https://www.empik.com, pamiętaj o aktywnej karcie Mój empik.

5.2 Dokonaj zakupów na empik.com z aktywną kartą Mój empik na dowolną kwotę oraz dowolną kategorię produktową, dostarczaną i sprzedawaną przez Empik. Rabat 15zł naliczy się automatycznie przy wartości koszyka powyżej 75zł dla następnego zamówienia, nie wcześniej niż 08.12.2018 godz. 9:00 a nie później niż 18.12.2018 godz. 23:59. Rabat nie dotyczy kategorii: książki obcojęzyczne,podręczniki szkolne, gry i programy, prasa, elektronika, pieluchy, małe AGD, zdrowie i bezpieczeństwo dziecka, które jest elektroniką , perfumy, produktów dostarczanych przez empik.com z dostępnością równą fladze "przedsprzedaż". Rabat jest jednorazowego użytku. Promocja obejmuje wyłącznie Produkty Promocyjne sprzedawane i dostarczane przez Empik. Promocja nie obejmuje produktów sprzedawanych przez innych sprzedawców niż Empik w ramach usługi „Marketplace

5.3 Rabat nie łączy się z innymi zniżkami i rabatami empik.com.

5.4 Produkty zakupione w Promocji są traktowane przez Organizatora jako jeden produkt, który nie podlega podziałowi na życzenie Klienta oraz częściowemu zwrotowi lub częściowemu odbiorowi w salonach empik.

VI. REALIZACJA ZAMÓWIENIA OBJĘTEGO PROMOCJĄ

6.1. W momencie złożenia zamówienia Uczestnik otrzyma informacje na temat orientacyjnego terminu, w którym Organizator powinien wysłać zamówienie z magazynu.

6.2. W przypadku braku możliwości zrealizowania całego zamówienia np. z powodu wyczerpania się asortymentu lub wydłużenia czasu realizacji zamówienia:

6.2.1. Organizator poinformuje Uczestnika na podany przez niego adres e-mail o zaistniałej sytuacji i zaproponuje wydłużenie czasu realizacji zamówienia lub anulowanie zamówienia.

a) w przypadku zgody na wydłużony czas realizacji Organizator podejmie próbę pozyskania towaru i jeśli będzie to możliwe zamówienie zostanie wysłane na wskazany, podczas składania zamówienia, adres.

b) W przypadku braku zgody na wydłużony czas realizacji lub braku możliwości uzyskania towaru od dostawców zamówienie zostanie anulowane, o czym Organizator poinformuje Uczestnika na podany przez niego adres e-mail.

VII. ZWROTY I REKLAMACJE

7.1. Zwrot produktów zakupionych w ramach Promocji jest możliwy w terminie 14 dni od daty odbioru zamówienia, z zastrzeżeniem, iż Klient zwraca wszystkie produkty z promocyjnego zamówienia. Zwracane produkty nie mogą  nosić śladów użytkowania. Sytuacja ta dotyczy zarówno zamówień odbieranych w Salonie, jak również zamówień dostarczonych kurierem lub pocztą. Organizator zastrzega, iż nie są dopuszczalne częściowe zwroty produktów objętych Promocją.

7.2. Reklamacje produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Regulaminie Sklepu Internetowego empik.com, dostępnego na stronie www.empik.com.

 

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

8.1. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące Promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą na adres: Empik S.A.,  empik.com, Dział Obsługi Klienta, ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa lub na adres e-mail: [email protected] w terminie 14 (czternaście) dni od zakończenia niniejszej Promocji. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane.

 

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.