Seria: z życia wzięte usuń

Prasa o życiach gwiazd

Gazety o ludziach i życiu gwiazd przybliżają czytelnikom świat show-biznesu. W czasopismach z tej kategorii można znaleźć m.in. najnowsze informacje prosto z czerwonego dywanu czy historie opisywane przez czytelników. Artykuły i reportaże dotyczą różnych wydarzeń z polski i całego świata. W naszym asortymencie oferujemy serie czasopism takich jak: Dobre rady, Party czy Poradnik domowy.

Życie gwiazd i showbiznes

W periodykach dotyczących sławnych osób ze świata show-biznesu można także znaleźć reportaże, wywiady czy profesjonalne sesje zdjęciowe. Wydawnictwa starają się przyciągać czytelników zdjęciami "z ukrycia" uchwyconymi przez paparazzi . Ponadto w naszej ofercie można znaleźć czasopisma, które przybliżają czytelnikom życie rodzin królewskich czy polityków . Niektóre wydania skupiają się tylko na jednym zagadnieniu, np. "Dworskie Życie" czy "Moja Wieś Moja Polska" a inne poruszają wiele kwestii związanych z popkulturą i show-biznesem. Tygodniki takie jak np. "Życie na Gorąco", "Party" w każdym wydaniu oferują wiele faktów oraz ciekawostek o polskich, jak i zagranicznych osobistościach. I nie o tylko "legendach", ale też o współcześnie znanych osób - aktorów, celebrytów czy influencerów. Niektóre egzemplarze jak np. miesięcznik "Retro", poruszają tematy wyłącznie o gwiazdach z historii show-biznesu, a redaktorzy zabierają czytelnika w podróż w czasie do archiwalnych wydarzeń i sensacji. W naszym asortymencie dostępne są też wydania zagraniczne. Jednym z nich jest np. miesięcznik Majesty o rodzinie królewskiej z Wielkiej Brytanii czy Brigitte Woman dla dojrzałych kobiet (prasa niemiecka).

Strefa życia codziennego

W prasie dotyczącej ludzi i życia gwiazd ukazują się również treści poradnikowe i rozrywkowe. Miłośnicy takich pism mogą m.in. rozwiązywać krzyżówki i łamigłówki, poznawać nowe przepisy kulinarne, a także poczytać o modzie, urodzie i zdrowiu. Niektóre tytuły, takie jak "Takie jest życie", "Z życia wzięte" czy "Historie z życia" opisują dramaty, z którymi czytelnicy spotykają się na co dzień. Przedstawiają rozterki sercowe, dramaty rodzinne, ale też problemy ze sprawami urzędowymi lub zdrowotnymi. Czytelnik może utożsamić się z opowieściami i zobaczyć jak inni radzą sobie w trudnych sytuacjach.

Chcąc bliżej zapoznać się z wydarzeniami show-biznesu warto sięgnąć po prasę o ludziach i życiu gwiazd. To zbiór wielu informacji o stylu celebrytów, jak i o zwykłej ludzkiej codzienności. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

więcej