Porozmawiajmy o seksie (okładka  miękka, 02.2011)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Od 2007 roku na łamach miesięcznika „Zwierciadło” dziennikarze prowadzą rozmowy z psycholożkami – Katarzyną Miller oraz Olgą Haller o seksualnej sferze życia człowieka. Przez ponad trzy lata poruszone zostały dziesiątki tematów – m.in. klimakterium, stosunek kobiety do ciała partnera, poziom libido, erotyczne słownictwo. To rozmowy głębokie i mądre na tematy trudne i trudniejsze.

ID produktu: 1043299594
Tytuł: Porozmawiajmy o seksie
Autor: Miller Katarzyna , Haller Olga , Pawłowicz Beata , Jastrun Tomasz , Cichocka Tatiana , Kacperek Małgorzata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 380
Numer wydania: I
Data premiery: 2011-02-09
Rok wydania: 2011
Forma: książka
Indeks: 60241160
średnia 3,5
5
1
4
0
3
0
2
1
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
06-11-2015 o godz 09:28 przez: Agnieszka Rosner | Zweryfikowany zakup
Wychowanie, normy społeczne, normy religijne, nasze wyobrażenia i to, co widzimy w filmach (tych dla dorosłych, ale też i tych, w których seks się pojawia jako część miłosnej relacji) - wszystko to kształtuje naszą wizję relacji seksualnej oraz naszej własnej seksualności.

Często zastanawiamy się nad tym, czy nasze pragnienia są normalne, czy nie chcemy zbyt mocno lub zbyt słabo, dlaczego wybieramy złych mężczyzn lub nie potrafimy nawiązać albo utrzymać relacji. Książka "Porozmawiajmy o seksie" jest studium psychiki ludzkiej, w moim odczuciu - przede wszystkim kobiecej, natomiast o mężczyznach również można się z niej wiele dowiedzieć. Kolejne strony odkrywają przed nami zakamarki naszych własnych zahamowań, preferencji oraz zranień. Każdy kolejny rozdział pozwala na coraz głębszą autorefleksję i wniknięcie w głąb siebie. Możemy prześledzić kształtowanie się naszej seksualności poczynając od relacji z rodzicami, kluczowych momentów naszego dojrzewania, pierwszych razów i kolejnych relacji, książka pozwala lepiej zrozumieć siebie i doceniać własną seksualną unikatowość.

Serdecznie polecam tę pozycję zwłaszcza kobietom, niezależnie od wieku. Nie ma w niej narzucania światopoglądu, wskazywania co jest dobre, a co złe - autorki mówią o tym, w jaki sposób kształtuje się nasza seksualność i każdy może z ich tekstów wyciągnąć dla siebie to, co chce. Książka wciągająca, ciekawa i wcale nie zawstydzająca, ale raczej kojąca.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

O autorach:

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego