Pokochaj siebie (okładka  miękka, 06.2012)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Jak stworzyć nowy, lepszy system pojmowania otoczenia i pozbyć się nabytych w dzieciństwie negatywnych przyzwyczajeń? Jak wyzbyć się bezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu? Jak wypracować udane relacje z najbliższymi?

Jak uwolnić się od potrzeby aprobaty innych, osiągnąć niezależność i stać się panem swoich myśli i czynów? Jak nauczyć się asertywności? Jak radzić sobie ze stresem w pracy i w życiu codziennym? Jak żyć pełnią życia, zgodnie z własnymi pragnieniami?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w tej książce.

Książka, którą trzymasz w ręku, to jeden z najbardziej znanych poradników na świecie. Od pierwszego jej wydania w Polsce minęło 18 lat. Jej autor, Dr Wayne W. Dyer, znany psychoterapeuta amerykański, autor ponad 30 książek, od czterdziestu lat pomaga osiągać sukces i szczęście ludziom na całym świecie.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1050631886
Tytuł: Pokochaj siebie
Autor: Dyer Wayne W.
Tłumaczenie: Waszkiewicz Marian J.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 304
Numer wydania: III
Data premiery: 2012-06-13
Rok wydania: 2012
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 202 x 27 x 127
Indeks: 11425694
średnia 4,4
5
82
4
37
3
14
2
6
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
44 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
11-08-2019 o godz 10:57 przez: Karson | Zweryfikowany zakup
Polecam tę książkę osobom, które mają w życiu gorsze chwilę i potrzebują zajrzeć w głąb siebie i dostrzec to czego nie dostrzegli w sobie wcześniej, to jak ludzie wokol nas tworzą oczekiwania tego kim jesteśmy i jak się zachowujemy. Książka naprawdę uczy jak pokochać siebie, pokazuje jak bardzo jesteśmy zależni od innych a tak naprawdę liczy się to co jest w naszej głowie i sercu, tylko wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak błędnie rozumiemy czym jest miłość i jak bardzo myślimy się myśląc że w pierwszej kolejności potrzebujemy akceptacji drugiej osoby, bo tak naprawdę najpierw musimy zaakceptować siebie. Polecam osobom które gdzieś zagubily się w gąszczu emocji, problemów o chcą odnaleźć siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
1/5
07-05-2014 o godz 09:45 przez: martita | Zweryfikowany zakup
Pierwsza refleksja na temat książki “Pokochaj siebie” to to, że tytuł jest nieco mylący. Można by się spodziewać treści dotyczących samoakceptacji czy wręcz afirmacji idących w kierunku, jacy to jesteśmy cudowni:)
Natomiast w książce większy nacisk jest kładziony na samoświadomość. Autor z porażającą wręcz logiką pokazuje dwa istotne obszary naszych myśli, które są ewidentną stratą czasu. Jest to poczucie winy i martwienie się. I daje nam praktyczne rozwiązania: jeśli zrobiłeś komuś krzywdę i możesz to naprawić, to napraw. Jeśli nie możesz to pogódź się z faktami i już o tym nie myśl. Podobnie martwienie: martwisz się czymś? Czy masz na tę rzecz wpływ, czy możesz zapobiec „nieszczęściu”? Jeśli tak, to działaj, jeśli nie, to nie trać czasu.
Druga ważna sfera poruszana w książce to akceptacja siebie i innych. Autor zachęca nas do niezależności, do pewności swoich wyborów i zaleca aby z taką samą tolerancją podchodzić do innych. To znaczy, żeby nie oczekiwać iż inni ludzie będą się zachowywać zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ta prawda jest trudna do przyjęcia:) ale jeśli chwilę się zastanowimy, to zgodzimy się z autorem, że taka postawa oszczędzi nam wielu stresów i problemów.
Ogólnie, książkę uważam, za rewelacyjną! Napisana jest bardzo inteligentnie, momentami przewrotnie, ale najważniejsze, że otwiera oczy na wiele spraw. Polecam!:)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
20-04-2019 o godz 17:07 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jest to druga moja przeczytana książka z tych motywacyjnych. Jestem zadowolony z treści, która tam odnalazłem, ale sądzę, ze mogłabyc napisana na pewno krócej. Z niektórymi rzeczami autor się powtarza co jest dobre, ponieważ przypomina rzeczy, które warto zapamiętać. Na pewno otworzyła moje myślenie na kilka rzeczy. Najbardziej poruszył mnie rozdział mówiący emocjach, ze to nie one Nami kierują, a my nimi, choćby sytuację które nas spotykają byly mocno niesprzyjające. Na pewno autor zachęcił mnie do dalszego rozwoju.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
28-08-2013 o godz 18:21 przez: Jolanta Korzeniowska | Zweryfikowany zakup
Tytuł sugerowałby może jak stać się małym egoista- nic bardziej błędnego. Książka mądra, wyważona...Wiele mnie nauczyła, dała do myślenia. Każdy nowy rozdział był przyczynkiem do nowej lekcji o sobie...polecam dla osób które już coś robiły wcześniej, pracują nad sobą , rozwijają się...
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-07-2016 o godz 16:31 przez: Bunieczka15 | Zweryfikowany zakup
Bardzo ciekawa i pouczająca. Przyjemnie i szybko się ją czyta. Autor przytacza ciekawe przykłady i cytaty, co urozmaica książkę. Gorąco ją polecam, dzięki niej możemy pokochać siebie!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
11-07-2016 o godz 20:10 przez: Anna Pater | Zweryfikowany zakup
idealna książka dla osób zainteresowanych pracą nad własnym "ja", faktycznie pozawala nam pokochać siebie, polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
18-09-2015 o godz 13:48 przez: Irena Krystkiewicz | Zweryfikowany zakup
Pokochaj siebie” ma tyle pozytywnych opinii na portalu, że sama skusiłam się na nią. Zanim wystawiłam jej swoją opinię, sięgnęłam po „Przebudzenie” Anthony de Mello. Dzięki temu moja opinia o „Pokochaj siebie” nie będzie zaniżona - Anthony de Mello sprawił, że zrozumiałam Wayne W.Dyer´a (paradoks - „Przebudzenie” to książka zdecydowanie trudniejsza w odbiorze).
Czy „Pokochaj siebie” jest warta przeczytania? Według mnie tak. Dla tych, którzy chcą (albo mają potrzebę) poznać i zrozumieć samego siebie i znaleźć drogę do pełnego życia.
Książka miejscami może wydawać się kontrowersyjna, ale właśnie w tych punktach moje wątpliwości rozwiało „Przebudzenie”. Polecam obydwie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-09-2015 o godz 17:15 przez: HK | Zweryfikowany zakup
Tytuł wydaje się banalny, ale już o spisie treści można się zorientować ile mamy problemów i przeszkód w swoim życiu psychicznym zapominając o byciu sobą.Jak często za swoje uważamy poglądy nie swoje i jak często zagłuszamy niechęć robienia lub mówienia czegoś ,czego naprawdę nie chcemy a robimy to w nadziei,że nas ktoś doceni, pokocha, zrozumie, pomoże itd
A tak naprawdę dobre samopoczucie i poczucie słuszności własnego postępowania i czasem obronionej godności - możemy sobie
zapewnić tylko sami. No tylko trzeba popracować .....i pracować zawsze ze sobą , co ułatwi ta książka ,po którą można i warto sięgać co jakiś czas. Moim zdaniem jest niezwykła i doskonała.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-09-2015 o godz 11:37 przez: Karolina Chodorowska | Zweryfikowany zakup
Otworzyła mi oczy na wiele problemów mojego postrzegania siebie i życia, o których wcześniej nie myślałam. Poszerza też horyzonty, bo idąc za słowami Dyera nagle zauważasz jaki świat jest piękny, niestraszny i ile rzeczy możesz zrobić w swoim życiu, bo nie będą cię krępować ograniczenia, którymi wcześniej siebie związywałeś. Autor jest świetnym psychoterapeutą, więc dokładnie wie jak pomóc człowiekowi, który ma potencjał, ale nie tych konkretnych narzędzi, żeby siebie wyzwolić.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-08-2015 o godz 09:24 przez: Anna Jakubczak | Zweryfikowany zakup
Czyta się jednym tchem. Dla tych wszystkich, którzy interesują się ulepszaniem siebie i nie popadaniem w pesymizm i nudę. Daje informacje o sobie, ale także pozwala zrozumieć zachowania otaczających nas ludzi. Napisana prostym i zrozumiałym językiem, treść podzielona na rozdziały, każdy z nich zawiera omówienie innego zagadnienia z przykładami i poradami jak przezwyciężać schematy autodestrukcyjne.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-04-2015 o godz 21:44 przez: Paulina Sopata | Zweryfikowany zakup
Książka genialna. Dzieki niej dużo zrozumiałam. Otwarła mi oczy na wiele spraw, zrewolucjonizowała moje myslenie, skierowała je na moją osobę, warto myśleć o sobie i nie przejmować się opinią innych, nauczyła, że warto żyć chwilą obecną, nie przeszłoscią czy przyszłością. Polecam gorąco. Mimo, że dawno przeczytana to często wracam i czytam na nowo. Dla osób z niską samooceną. :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-09-2015 o godz 15:36 przez: Roksana Kubicka | Zweryfikowany zakup
Czytając tyle pozytywnych opinii postanowiłam również ją zakupić. I nie żałuje. Przeczytałam ja jednym tchem. Dzięki niej bardzo wiele zrozumiałam. Nie warto popadać w pesymizm być negatywnie nastawionym do świata jak większość ludzi, pomaga żyć chwila zrozumieć siebie jak i innych.

Pewnie kiedyś do niej wrócę. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-11-2014 o godz 08:52 przez: Nikola | Zweryfikowany zakup
Pokochaj, bo jesli tego nie zrobisz, nikt inny nie zrobi tego za Ciebie :)

Ksiązka przeczytana w 3 dni, mądra, pouczająca, na szczęście jest moja i będę do niej wracać.
Polecam gorąco.

Aleksandra
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
17-06-2016 o godz 10:14 przez: Ilona Brugger-Majewska | Zweryfikowany zakup
książka super, polecam każdemu kto chciałby zmienić coś w swoim życiu a nie wie od czego zacząć, napisana w sposób jasny i przejrzysty, prosty język, szybko się czyta, jest super
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-06-2018 o godz 12:57 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Książka zawiera opis wielu schematów funkcjonowania naszego mózgu, uczuć, emocji. Wiele praktycznych wskazówek. Tę książkę powinien przeczytać każdy, bez wyjątku :) 💜💙❤💚💛
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-01-2019 o godz 16:33 przez: Edgar Rajang | Zweryfikowany zakup
polecam bardzo ladnie i latwo napisana ksiaszke o milosci do siebie..wytycznych i pomocy zrozumienia..co nie jest latwe, ale bardzo ciekawe i czasami potrzebne/niezbedne,,
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-05-2016 o godz 09:21 przez: Kasia Szwec | Zweryfikowany zakup
Ciekawie napisany przewodnik po naszym wnętrzu, pomaga zmienić nastawienie do siebie i otaczającego nas świata. Polecam. Warto przeczytać więcej niż jeden raz.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
25-09-2018 o godz 01:01 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Książka odpowiednia dla osób, które chcą zmian w swoim życiu. Cytaty dają dużo do myślenia i zmieniają sposób postrzegania świata. Warto przeczytać :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-03-2016 o godz 09:28 przez: monikra | Zweryfikowany zakup
Książka utwierdziła mnie w moich przekonaniach, bardzo mądra i świetnie napisana treść, polecam wszystkim, którzy przejmują się bzdurami
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-10-2015 o godz 09:40 przez: Joanna Okońska-Szyszko | Zweryfikowany zakup
Dla osób, które są zakompleksione, goraco polecam, zmienia sie punkt widzenia własnej osoby.Warto przeczytać!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Decyzja
4.9/5
25,19 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Sztuka uwodzenia
4.3/5
23,70 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Bagno
4.7/5
27,20 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Zaraza
4.8/5
24,35 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Jedna prosta rzecz
5/5
28,31 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Prawda jogi
5/5
27,69 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Piętno
4.4/5
27,69 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Metropolis
5/5
36,91 zł
59,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego