Po pierwsze: Złam wszelkie zasady (okładka  twarda, 05.2012)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Książka podbiła wszystkie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych od Financial Times po Amazon.com. Oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy prowadząc badania w organizacji Gallupa, pokazuje, że istnieje coś, co łączy wszystkich odnoszących sukces menedżerów - jest tym elastyczność w podchodzeniu do sytuacji i ludzi, przekraczanie i łamanie utartych zasad. Książka proponuje model zarządzania, który pozwoli na wprowadzenie decydujących o sukcesie zmian, zwiększenie kreatywności pracowników i zadowolenia klientów oraz osiągnięcie lepszych zysków. MARCUS BUCKINGHAM jest liderem realizowanego przez Insytut Gallupa przez dwadzieścia lat projektu mającego na celu zidentyfikowanie najważniejszych cech wielkich menedżerów i wspaniałych miejsc pracy. Jest też starszym wykładowcą w Gallup's Leadership Institute (Instytucie Przywództwa przy Instytucie Gallupa).

CURT COFFMAN jest światowym liderem praktycznych rozwiązań oferowanych przez The Gallup Organization Workplace Management Practice (Instytut Zarządzania Miejscem Pracy przy Instytucie Gallupa). Jest stałym konsultantem do spraw tworzenia wydajnych miejsc pracy nastawionych na klienta. Spośród setek książek o poprawie funkcjonowania organizacji ta jedna jest oparta na obszernym materiale empirycznym i koncentruje się na szczególnych działaniach, które powinni podjąć menedżerowie, aby już dziś ulepszyć swoją organizację. W świecie, w którym zarządzanie ludźmi pozwala wykorzystać występujące wśród nich zróżnicowanie, książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to lektura obowiązkowa. Jeffrey Pfeffer, profesor w Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Stanforda Ta książka to wyzwanie dla powszechnych przekonań o wielkim zarządzaniu, wyzwanie poparte faktami i argumentami nie do odparcia. Bradbury H. Anderson, prezes i dyrektor operacyjny, Best Buy To jest to! Opierając się na przekonujących wnioskach i poważnych wynikach badań Gallupa, Buckingham i Coffman stworzyli mocne fundamenty skutecznego zarządzania. Po raz pierwszy opisano w jasny sposób drogę do pozyskania zaangażowanych pracowników i stworzenia świetnie prosperujących zespołów roboczych. To zmieniło moje podejście do zarządzania menedżerami.

Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to ważne narzędzie dla każdego kierownika na linii frontu, dla każdego menedżera średniego szczebla i dla każdego lidera. Michael W. Morrison, dziekan na Uniwersytecie Toyota

Racjonalne, oparte na doświadczeniu podejście, z jakiego od lat słynął Gallup, uczyniło jeszcze bardziej mierzalnymi niemierzalne aktywa i poprawiło naszą zdolność do zarządzania nimi. Książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady pokazuje jak to zrobić. David Norton, prezes The Balanced Scorecard Collaborative,Inc.

Jak określili to sami autorzy, znaczna część wartości firmy znajduje się pomiędzy uszami jej pracowników. Kluczem do sukcesu jest pomnażanie tej wartości przez słuchanie i rozumienie tego, co znajduje się w ich sercach. Panowie Buckingham i Coffman znaleźli prosty sposób pomiaru i tworzenia tego niezwykle istotnego związku. U nas, w Carlson Companies, ich umiejętności pomagają nam stać się firmą naprawdę dbałą o swoich pracowników, firmą, która w przyszłości odniesie na rynku wielki sukces.

ID produktu: 1049605405
Tytuł: Po pierwsze: Złam wszelkie zasady
Autor: Buckingham Marcus , Coffman Curt
Tłumaczenie: Doroba Anita
Wydawnictwo: MT Biznes
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 352
Numer wydania: I
Data premiery: 2012-05-18
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 246 x 37 x 168
Indeks: 11379553
średnia 4,6
5
11
4
1
3
1
2
1
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
3 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
04-07-2016 o godz 14:43 przez: Marcin | Zweryfikowany zakup
Lektura obowiązkowa każdego menedżera, któremu zależy na tym by jego zespół był efektywny i wypracowywał rezultaty ponad przeciętną.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
02-12-2016 o godz 14:06 przez: Marcin Orocz | Zweryfikowany zakup
ciekawie spisane opowieści, które można znaleźć w wikipedii, czarny łąbądź goni Pawła Motyla po labiryncie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
09-01-2013 o godz 00:00 przez: Barucia
"Po pierwsze: złam wszelkie zasady" to dość oryginalne podejście do bycia menedżerem czy liderem zespołu. To książka, w której autorzy nade wszystko stawiają nietypowe rozwiązania i oryginalność, gwarantując powodzenie. Są to jednak porady, które równie dobrze będą działać w codziennym życiu, o ile mamy odwagę, by postawić wszystko na jedną kartę i siłę, by wyróżnić się z tłumu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Zjedz tę żabę!
4.5/5
21,46 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Psychologia sprzedaży
4.4/5
41,95 zł
46,47 zł
Inne z tego wydawnictwa To jest marketing!
4.6/5
37,58 zł
49,90 zł

Podobne do ostatnio oglądanego